Приховані чесноти різних знаків Зодіаку. Пізнаємо себе з іншого боку!

Гороскопи часто повторюються. Ми звикли описувати один і той самий знак зодіаку стереотипно. Але це неправильно. Насправді кожен знак може здивувати та постати зовсім в іншому ракурсі. Ось декілька чеснот, які ви могли навіть не очкувати зустріти в цих знаків Зодіаку.

Овен (з 21 березня по 20 квітня)

Овни вірні та дієві друзі. Вони готові разом з товаришем розв’язувати його проблему. Вони з головою поринають в життя інших людей, щоб протягнути руку допомоги. Овнам абсолютно неважливо чи ви друг дитинства, чи лише недавно почали спілкуватися.Навіть, якщо ви вперто замикатиметесь у своїх незгодах, вони проб’ють вашу впертість і все ж врятують вас.

Телець (з 21 квітня по 21 травня)

Тельці вміють робити свято з дрібниць. Там, де інші сидітимуть за столом і питимуть, Тельці влаштовуватимуть конкурси, робитимуть саморобні салюти та співатимуть веселих пісень. Тельці дуже компанійські. Їм потрібна душевна та тепла компанія людей, які можуть провести гарно час й без випивки та нікотину. Тельці творчі, вони тягнуться до таких же творчих людей.

Близнюки (з 22 травня по 21 червня)

Близнюки спершу подібні на простих і великодушних господарів, які готові спустити останні гроші, щоб гості вдосталь наїлися, напилися та повеселилися. Здається, що Близнюки не ведуть лік грошам. Але насправді Близнюки знають ціну кожній своїй копійці та прекрасно ділять фінанси. Ці люди заощадливі та ніколи не опиняються на мілині через марнотратство. 

Рак (з 22 червня по 23 липня)

Раки неперевершені слухачі. Вони здатні не лише уважно слухати, але й повністю заглиблюватися в те, що їм розповідають. Цей знак вміє відокремлювати основну суть розмови від брехні, потоку свідомості, суб’єктивізації. Раки прокручують в себе в голові кожне слово сказане другом, співпереживають йому, а потім дають дієві поради.

Лев (з 24 липня по 23 серпня)

Леви не прийдуть на допомогу, поки їх не покличуть. Не через гордість, а тому, що поважають чужі кордони. Вони мають багатий життєвий досвід і добре справляються з важкими ситуаціями. Взагалі у Левів є талант виплутуватися з будь-яких негараздів. Тому, якщо вам потрібна допомога Лева, то просто попросіть його взяти участь в вашому житті.

Діва (з 24 серпня по 23 вересня)

Діви надзвичайно харизматичні. Їм достатньо лише раз появитися в компанії, щоб всі навколо заговорили про них. Цьому знакові ніколи не відмовляють. Він використовує увесь свій арсенал: жарти, міміку, голос, погляди – все, щоб добитися бажаного. Спочатку вам здається, що ви свідомо приймаєте рішення погодитися з Дівою, а потім не розумієте як так могло статися.

Терези (з 24 вересня по 23 жовтня)

У Терезів є геніальна властивість – вони йдуть за покупками з грішми, яких мало б не вистачити та ще приносять здачу. І річ тут не тільки в удачі. Терези зберігають в голові всі акції, знижки та вигідні пропозиції. Саме тому вони прекрасно планують бюджет на вихідні та подорожі. Загалом Терези дуже люблять все планувати, записувати в блокнот кожен подальший крок і рухатися від пункту до пункту.

Скорпіон (з 24 жовтня по 22 листопада)

Скорпіони часто асоціюються з уїдливими людьми, які здатні на холодну помсту. Але ви навіть уявити собі не можете якими вони можуть бути прекрасними батьками. Так, Увесь егоїзм Скорпіонів завершується там, де мова заходить про його дітей. Батьки Скорпіони надзвичайно уважні до своїх дітей. Вони купують їм все лише найкраще, прискіпливо піклуються про здоров’я малечі та вибирають їм найперспективніші навчальні програми.

Стрілець (з 23 листопада по 21 грудня)

Стрільці володіють надзвичайною магнетичною енергією. Вони просто притягують до себе людей з неймовірною силою. Стільки жінки ніжні та мудрі, а чоловіки – сильні та незламні. Можливо, пропозиції одружитися від Стрільців ви не почуєте, але час проведений з ними точно запам’ятається вам на все життя, як один з найкращих його моментів.

Козоріг (з 22 грудня по 20 січня)

Козороги – природжені волонтери. Вони завжди там, де потрібна допомога. Притулки для тварин, дома пристарілих чи дитячі будинки – там завжди багато небайдужих Козорогів, які не покладаючи рук вносять свою лепту у спільну справу. Загалом, про таку свою милосердну натуру Козоріг нікому не розповідає. Він альтруїст і вважає, що не потрібно правій руці знати, що робить ліва. 

Водолій (з 21 січня по 19 лютого)

Водолій не вміє ображатися. Якщо друг або партнер завдали Водолію шкоду, він скоріше за все, просто припинить з ними спілкуватися, щоб не повторилось те ж саме. Але ображатися вони не будуть. Згодом рана затягнеться, і Водолії зовсім забудуть про т, що сталося. А якщо ситуація виникла незначна, то Водолії просто махнуть рукою і не звернуть на неї уваги.

Риби (з 20 лютого по 20 березня)

Риби небайдужі та щедрі. Ці риси дуже міцно пов’язані у Риб. Якщо хтось потрапить в біду, Риби зроблять все, щоб врятувати його і навіть більше. А потім не те щоб не візьмуть нічого за свою допомогу, але й самі запропонують якісь фінанси для підтримки. Риби будуть довго цікавитися вашим станом після того, як все залагодиться. 

А хто ви за знаком Зодіаку?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector