Прикмети про подарунки: що не можна дарувати і приймати в дар

Найбільше інформації про сакральний сенс будь-якого подарунка містять народні прикмети та повір’я.

Подарунки — невіднятна частина нашого життя і культури. Найбільше інформації про сакральний сенс будь-якого подарунка містять народні прикмети та повір’я.

Давно відомо, що подарунки можуть нести в собі не тільки радість, а й негативну енергію. Існує як мінімум 7 подарунків, які не можна приймати, щоб не накликати на себе біди і хвороб.

Що не можна дарувати і приймати в дар

Погана прикмета – дарувати годинник: вважається, що такий подарунок може виявитися передвісником розлуки.

Жовті квіти, подаровані жінці, також символізують звістку про швидке розставання.

Отриманий в подарунок ніж може «розрізати» вашу Долю. Для того, щоб цього не сталося, необхідно «оплатити» подарований предмет монетою.

Дзеркало, отримане від старшої жінки, може «вкрасти» вашу красу. Такий подарунок необхідно приймати з великою обережністю.

Блюдця і тарілки не можна дарувати подругам або сестрам. Разом з посудом ви можете, самі того не бажаючи, віддати свої проблеми, прикрощі та хвороби.

Великі вази необхідно дарувати і приймати в дар вкрай обережно: такий подарунок може забрати здоров’я і зіпсувати плани на майбутнє.

Будь-який гаманець, сумку або рюкзак необхідно дарувати з невеликою сумою грошей всередині. В іншому випадку грошовий потік того, хто його отримав,  може перейти до дарувальника.

Які подарунки приносять щастя і добробут

Вважається, що на весілля молодятам обов’язково потрібно піднести мішечок із зерном. Зроблений з любов’ю і хорошими побажаннями, він може стати найсильнішим оберегом сімейного щастя.

Воскові і парафінові красиві свічки здатні стати домівкою і розпалити вогонь любові в будинку.

Квіти в горщиках, подаровані від душі, приносять в домівку мир та лад.

Якщо чоловікові подобається жінка, то подаровані їй гребінь або гребінець можуть викликати у відповідь сильні почуття. Якщо ж жінка бажає викликати любов чоловіка, то їй варто  зв’язати і подарувати йому шарф.

За повір’ям, нове взуття, подароване близькій людині перед далекою дорогою, здатне допомогти йому повернутися додому цілим і неушкодженим.

Глиняний посуд, вручений на новосілля, залучає в будинок багатство і служить захистом від сварок і недомовок.

Кухонний рушник, подарований незаміжній дівчині «сімейною» подругою, здатний привернути в долю дівчини гідного чоловіка.

Чи вірите ви в сакральне значення подарунків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector