Як здійснити мрію за 7 днів? Простий метод “Книга реалізації бажань

Здійснити мрію за тиждень реально!

Більше не потрібно чекати черги довжиною в життя, щоб здійснити найзаповітнішу мрію. Книга бажань — відомий і ефективний метод, спрямований на втілення будь-яких прагнень в реальність всього за 7 днів.

Здійснити  мрію за тиждень реально! Вам необхідно лише дотримуватися певних правил і тоді все вийде. Будь-які бажання рано чи пізно реалізовуються, але їхня матеріалізація досить пасивна і повільна. Прискорити і без того незворотний процес вам допоможе знаменита практика «Книга бажань», яка втілить в реальність будь-які прагнення всього за 7 днів.

Створюємо Книгу бажань

Найпростіший спосіб мріяти і виконувати свої мрії буквально в одну мить полягає в активній роботі з підсвідомістю. Всім відомо, що думка – матеріальна, а людина – вершина прогресу. Завдяки правильній роботі з мисленням і точній постановці мети кожен з нас може з легкістю втілити найпотаємніше бажання в життя.

На початку практики необхідно створити ту саму Книгу бажання, яка допомагає відкрити розум, вивчити рішення, наповнити ваше прагнення потужною енергетикою і перейти від негативного образу думок до позитивного мислення, а отже і до виконання мрії. Лише 6 простих кроків відділяють вас від мети вашого життя:

Перший крок. Спочатку вам необхідно розставити пріоритети. У кожної людини величезна кількість бажань, які вимагають виконання. Але вибрати треба одне, найпотаємніше і важливе. Не квапте події, нехай спочатку збудеться головне, а потім приступите до решти.

Другий крок. Обов’язково купіть найкрасивіший щоденник, який буде зручно тримати в руках. Блокнот, зошит або записна книжка – стане вашою персональною «Книгою бажань», обкладинка яких повинна радувати око. Підійдіть до вибору цього предмета з усією строгістю і відповідальністю.

Третій крок. Вам треба попрацювати детективом, фотографом або художником. Не бійтеся, це не забере багато часу. Для того, щоб бажання збулося, його необхідно підкріпити візуальною картинкою. Знайдіть ілюстрації, зробіть знімки або малюнки, які будуть з’єднувати вас емоційно з бажанням. Покликати на допомогу можна всесвітню павутину Інтернету. Увімкніть візуалізацію, яка покаже кінцевий результат того, що ви хочете знайти. Нехай фото або вирізки зі старих журналів покажуть те, як ви будете себе відчувати, коли досягнете мети. Головне надавайте увагу дрібницям, детально змальовуючи свою мрію.

Четвертий крок. Тут починається найцікавіше. Кожна сторінка вашої книги має бути посипана позитивними знімками і вирізками, що відображають вашу мрію. Бажано розташувати їх на правій стороні, щоб ліва частина книги відводилася для свободи думки і слова. Обов’язковою умовою є містке твердження до кожної картинки. Можна використовувати афірмації успіху, головне, щоб фраза зберегла емоційний і ментальний зв’язок з картинкою. Наприклад, ви хочете для себе величезний будинок, в стилі модерн, з 6 спальнями, ви можете знайти зображення такого будинку в Інтернеті, роздрукувати і наклеїти в книгу бажань. А позитивне твердження зліва може звучати так: «Я люблю свій гарний і розкішний будинок».

На іншій сторінці ви можете сміливо розмістити щасливу сім’ю всередині такого особняка. Його жителі поділяють спільну вечерю зі щасливим виразом на обличчях. Текст афірмації буде звучати так: «Я щасливий / щаслива з новим набуттям будинку, як і моя сім’я». Так ваша мрія буде наповнюватися силою на кожній сторінці і продовжить рости до вселенських розмірів.

П’ятий крок. На створення книги у вас піде від сили один день. Багатьох може зацікавити питання, що робити шість інших днів? Для того, щоб мрія збулася вам потрібно розглядати свою «Книгу бажань» кожен день, протягом 10 хвилин. Іншими словами, з’єднуватися з нею емоційно, наділяти розумовою енергією і активністю. Можна піти на крок далі і доповнювати чарівний блокнот новими фразами, журнальними вставками або більш сильними емоціями. Уявіть собі, що ви знайшли бажане і опишіть свій захват на вільних рядках книги.

Шостий крок. Милуючись Книгою бажань, промовляйте вголос афірмації, які спрямовані на здійснення мрії. Подібна практика зміцнить ваше бажання і притягне до її втілення Вищі сили.

Техніка «Книга реалізації бажань»

Відгуки про цей метод надихають. Суть методу полягає в постійному поповненні вашої Книги Бажань. Цю практику застосовують для швидкого здійснення мрії. Створивши енергетичну книгу і виділивши основне бажання, кожен день бажано відстежувати кроки до його втілення і записувати ці кроки в порожні рядки. Якщо видимих ​​змін немає, ви завжди можете описати ваш настрій, вжиті заходи або щось ще. Також рекомендується розширювати діапазон і бажати для себе набагато більше, ніж ви звикли. Як показує практика, дрібні мрії не прагнуть швидко втілитися в життя. Мрійте масштабно.

Настільна «Книга реалізації бажань» має красуватися на видному місці, нагадуючи її власнику, що виконати свою мрію реально. Не забувайте про прості правила і тоді ваше бажання знайде втілення в життя. Ми бажаємо вам чудового настрою, успіхів і досягнення цілей.

Як думаєте, чи спрацює цей метод?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector