Про що думають всі жінки, яким вже за 50?

Ми часто замислюємося про ритм нашого життя. Що ми встигли зробити за ці роки? Особливо про це думають жінки, яким вже за 50. А чому саме жінки? Все дуже просто – емоції. Чоловіки часто приховують почуття, закриваються від усіх та не хочуть розповідати про свої проблеми. Жінки роблять усе навпаки. Ми ж не можемо тримати у собі свої переживання, хочемо, щоб нам поспівчували та розрадили щирим словом. 

Найбільше вони думають про своїх дітей. Аналізують, як їх виховали, скільки часу проводили разом. Однак, часто вважають, що вони були поганими матерями. Звісно, що тоді було багато хатніх справ, роботи, бувало, що на допомогу приходила бабуся чи няня. Тому інки картають себе, що не змогли провести з малюками побільше часу. 

Ще актуальною темою є чоловіки. Наприклад, тоді відмовила красивому залицяльнику. А якби у них все склалося? Чи гірше – перебувала у поганих стосунках. Він часто принижував, не поважав свою кохану чи навіть підіймав руку. Тому, молоді дівчата, якщо ви зараз натрапили на цю статтю та розумієте, що такі слова саме про вашого хлопця – тікайте негайно! Звісно, що є жінки, які готові все пробачати, давати навіть десятий шанс та сліпо вірять, що їх обранець зміниться. Ні, цього не буде. З такою людиною важко жити, але ніхто не наважиться піти геть.

Можна ще згадати про подорожі. Наш світ такий великий та цікавий, стільки тут існує чудес. Коли ми юні, то хочемо дослідити кожен куточок. Але з роками такий запал помалу гасне. Вже навіть нема бажання їхати у село чи на дачу. Немов бояться вийти за межі свого комфорту, хоча часто полюбляють поскаржитися, що навіть на море в Одесу чи в Буковель не їхали. Варто ризикнути та хоча б поїхати в інше місто до подруги в гості. Адже подорожі гарантують вам незабутні враження та новий досвід. 

Однак, про цю річ кожна жінка у світі шкодувала хоча б раз у своєму житті – робила те, що не приносило їй задоволення. Це може бути навіть робота. Наприклад, хтось мріяв стати видатним співаком, відвідував музичні гуртки. А батьки сказали, що ця професія дуже погана та відправили навчатися на менеджера. Тепер ця жінка щодня прокидається з думкою про те, що ненавидить свою роботу. Але могла стати популярною співачкою. А хтось умів гарно вишивати та робити чудові картини, але таке хобі не прибуткове. Тому зараз працює у невеликій фірмі, тісниться у маленькому кабінеті та готує директорові каву.

Вірю, що ніколи не пізно щось виправити у своєму житті. Займатися улюбленим хобі чи спортом, багато відпочивати та подорожувати не тільки країною, але й світом. Адже ніколи не пізно почати нове життя. Вік – це ж просто цифри, нічого більше. 

А ви погоджуєтеся зі словами жінки? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector