Про що може розповісти місяць народження Вашого чоловіка

Місяць народження може багато розповісти про чоловіка.

СІЧЕНЬ, ВЕРЕСЕНЬ

Любить спілкуватися. Любить тих, хто його любить. Любить бути в центрі уваги. Поєднання красивого внутрішнього світу і зовнішності. Сердиться часто. Поводиться з друзями як з найважливішими людьми. Сміливий і безстрашний. Завжди заводить нових друзів. Цій людині легко зробити боляче, але вона швидко відновлюється. Мрійник. Не хоче контролювати свої емоції. Непередбачуваний.

ЛЮТИЙ

Мислить абстрактно. Живе реальністю. Інтелігентний і розумний. Завжди різний. Привабливий. Реально швидкісний демон. Має більше ніж одного найкращого друга. Темпераментний. Тихий і скромний. Чесний і відданий. Сповнені рішучості досягти мети, любить свободу. Бунтівний, коли обмежений. Сердиться дуже легко, але не показує цього. Не любить непотрібних речей. Любить дружити, але рідко показує це. Романтичний всередині, а не зовні. Забобонний і смішний.

БЕРЕЗЕНЬ

Приваблива особистість. Дуже сексуальний. Ласкавий і потайний. Природно, чесний, щедрий. Любить багато говорити! Неймовірно цілується! Часто біситься. Дуже впертий у всіх ситуаціях. Любить, щоб його помічали. Готовий йти на ризик для інших. Робить вдалий вибір завжди. Стежить за модою. Може бути, занадто популярний серед інших. Інтелектуальний. Іноді може розбивати серця. Ненавидить образи. Любить компліменти! Дуже велика кокетка! Надійний. Вдячний, і відповідає на доброту. Кращий в ліжку. Всі емоції всередині. Через надміру почуттів припадає до пляшки. Уважний, і постійно оцінює інших.

КВІТЕНЬ, ЖОВТЕНЬ

З почуттям гумору. Упертий. Дуже балакучий. Добрий і чуйний. Лояльний. Добре працює з іншими. Дуже впевнений. Чутливий. Спостерігається позитивне ставлення. Багате мислення. Хороша пам’ять. Розумний . Любить шукати інформацію. Може розвеселити всіх і / або змусити їх сміятися, а так же повести за собою. Любить спорт, музику, відпочинок і подорожі.

ТРАВЕНЬ

Дуже сексуальний – любить цю справу. Активний і динамічний. Рішучий, але часто жалкує про свою гарячність. Привабливий. Сильний менталітет. Любить увагу. Дипломатичний. Втішає людей, і вирішує їх проблеми. Сміливий і безстрашний. Зазвичай у нього багато друзів. Емоційний. Упертий. Хороша пам’ять.

ЧЕРВЕНЬ

Любить пробувати щось нове. Потайний. Важко зрозуміти і бути зрозумілим. Тихий, якщо збуджений або напружений. Гордий за себе. Чесний. Тактичний. Дотепний і популярний. На нього часто рівняються. Любить бути один. Завжди робить висновки про минуле і старих друзів. Ніколи не шукає друзів. Неагресивний, якщо спровокували. Любить бути коханим.

ЛИПЕНЬ

Щастя – бути близько біля цієї людини. Любить заводити нових друзів. Геній флірту. Коли мова йде про фільми, в один прекрасний день може стати відомим актором.

СЕРПЕНЬ

Екстраверт. Ризиковий. Любить увагу. Контролює себе. М’якосердий. Впевнений у собі. Гучний і галасливий. Мстивий. Любить говорити і співати. Любить музику. Мрійник. Легко відволікається. Ненавидить не довіряти. Багата уява. Бунтівний, коли обмежений. Грайливий. Таємничий. «Чарівний» або «красивий» для всіх. Упертий. Цікаво незалежний. Сильна воля. Боєць.

ЛИСТОПАД

Упертий і жорстокий. Вольовий. Привертає інших, і любить увагу. Глибокі почуття. Красивий фізично і психічно. Не має потреби в мотивації. Але сором’язливий до протилежної статі. Легко втішає. Систематичний (ліва півкуля мозку). Любить мріяти. Сильні ясновидці. Любить літературу і мистецтво. Любить подорожувати. Не подобається бути вдома. Працьовитий. Високий духом.

ГРУДЕНЬ

Вродливий. Конкурентоспроможний у всьому. Активний в іграх і взаємодіях з людьми. Нетерплячий і поспішний. Амбіційний. Впливовий в організаціях чогось. Легко говорить, але важко розуміє. Має безліч ідей. Чутливий. Активний розум. Коливається, як правило, довго. Розбірливий. Привертає інших, і любить увагу. Глибокі почуття.

В якому місяці народився ваш чоловік? Чи згодні ви з цими характеристиками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector