Який важкий урок повинен засвоїти кожен Знак Зодіаку, перш ніж знайде свою любов

У кожного Знака Зодіаку свій тернистий шлях до любові. Часом на нього треба витратити роки життя, але щонайменше без одного важкого уроку ніхто не розуміє що таке справжня любов. І щоб легше і швидше це було зрозуміти, Сузір’я Зодіаку дають підказки.

Як би кожен з нас не хотів і не мріяв отримати свою любов легко і швидко, так щоб і на все життя, це не вийде. Це як день і ніч, якщо немає ночі, то не буде і дня.

Овен

Коли хтось говорить, що він не хоче відносин, повір йому. Якщо хтось уникає відносин з тобою, кажучи, що він ще не готовий, придумує різні причини – це всього лише ввічливі відмовки. Правда в тому, що йому не цікаві серйозні відносини – з тобою чи взагалі.

Телець

Якщо ти не граєш в ігри, не будуєш стратегій і не маніпулюєш, це не означає, що до тебе ставляться так само. Ми всі знаємо золоте правило: стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Але якщо ти так ставишся до людей, це ще не означає, що і вони будуть тобі відповідати так само. Деякі можуть грати з твоїми почуттями, можуть використовувати тебе, і так далі. Це життя. Але ти повинна дотримуватися своїх принципів, навіть якщо не бачиш віддачі.

Близнюки

Потрібно усвідомлювати важливість часу. Не квапити події, але і не затягувати. Жінки схильні квапити все, особливо, якщо, як кажуть, у них «годинник цокає», їм «пора». Але не витративши час на те, щоб належним чином пізнати людину, ти можеш собі тільки нашкодити. Так що потрібно визначити для себе терміни.

Рак

Чим швидше ти зрозумієш, що ти відчуваєш до людини, тим швидше ти будеш знати, що з цим робити. Просто будь чесною з собою, не обманюй, не біжи від почуттів. Визнай їх, а потім думай, що правильно або неправильно буде зробити в даній ситуації.

Лев

Ти завжди будеш любити, або тобі завжди будуть сильно подобатися певні люди, навіть якщо вони цього не заслуговують. Це, мабуть, найстрашніше – закохатися в того, хто тобі не підходить. Любов – це не вибір, але ми можемо вибрати, з ким нам бути – виразно з тим, хто так само вибирає і нас. А решта просто вічно житимуть в нашому серці.

Діва

Не потрібно повертатися і пробувати знову. Може, це не завжди легко, і може обидва думають, що їм стане легше. Все закінчується завжди однаково. Щоб залікувати рани, потрібно пережити розставання і піти далі.

Терези

Ти можеш зустріти ідеальну людину, але вона може бути ще не готовою до тебе. На те можуть бути різні причини, але не варто чекати людину, тому що можна не дочекатися. Деякі люди ніколи не готові.

Скорпіон

Спочатку завжди важко, але не легше і потім. У кіно і книгах нам кажуть, що якщо ти подолав труднощі, щоб бути з кимось, то це твоя доля. Але часто буває якраз навпаки. Суть в тому, що прикладати зусилля в стосунках потрібно постійно.

Стрілець

Твоє розбите серце – це не унікальний випадок, а цілком звичайний. І ти одужаєш, навіть якщо не хочеш цього.

Козеріг

Ти можеш змінити стрижку, фігуру, роботу, місто, але якщо ти не задоволена собою, ніякі відносини не виправлять це. Знайти того, хто полюбить і прийме тебе такою, яка ти є – це чудово. Але для початку ти сама повинна зробити це.

Водолій

Ти не можеш змінити нікого, крім себе у відносинах. І ти не повинна чекати змін від іншого. Ти повинна любити його, а не той образ, який ти намалювала у своїй голові.

Риби

У кожного своя історія любові і життя. Скільки б порад тобі не давали, не порівнюй своє життя з іншими. Та й ти не знаєш всіх подробиць чужих історій, тому просто пиши свою.

Вам була цікавою ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector