Проблеми, які долають сильні духом люди: «Поки людина не здається, вона сильніша своєї долі!»

Декілька порад від Кацудзо Ніші, як зміцнити свій дух.

Починайте свій день з думки про те. як вам пощастило бути здоровим, щасливим, в оточенні гарних людей, які вас люблять. Таке позитивне налаштування подарує вам бадьорість на кожен день.

Контролюйте свої думки, адже вони мають властивість збуватися. Наші думки – це установки, які ми даємо собі. Тому варто відганяти негативні помисли та зосереджуватися лише на добрих.

Як зміцнити свій дух?

Сильна людина з міцним духом вміє керувати своєю свідомістю і змушує себе реагувати позитивно на життєві ситуації.

Я зрозумів якою силою наділені людські думки. Ми часто недооцінюємо їх вплив на наше життя. Негативні ідеї, які витають в нас в голові породжують страхи, переживання про минуле, жалість до себе.  Тому важливо позбутися і присікати їх, як тільки виникне якась схожа думка.

Але, щоб змусити негативу замовчати, потрібно мати міцний дух. І я почав думати про те, як зміцнити свій дух. Перш за все, я зрозумів, що почати боротьбу з темною стороною самих себе, нам заважає є страх. Той химерний страх, який живе у нас в голові та тривожиться за речі, які ще не відбулися, а, можливо й ніколи не відбудуться.

Звідси народилося перше правило сильної людини: ніколи не біжіть від страху.

Навіть найменший страх, якому ви з доброї волі дозволяєте рости, може перетворитися у катастрофу. Загляньте страхові у вічі, покажіть йому, хто насправді господар у вашій голові. Дозвольте статися тому, що повинно статися. І воно більше не лякатиме вас.

Я любив жаліти себе, коли хворів. Тому що всі навколо також мене жаліли й це була якась ілюзія турботи, яку я собі вигадав. Але я помітив, що, коли я себе шкодую, болячки затягуються. Тоді я зрозумів, що жалість до себе забирає людські сили та енергію.

Так народилося друге правило сильної людини: не витрачайте сили на жалість до себе.

Жалість не дає нам розвиватися. Ми стоїмо на місці, в нас немає сил рухатися, ми не реалізовуємося, а через те шкодуємо ще більше. І це величезна біганина по колу не дає ніяких результатів, а лише втомлює нас. Люди, які звикають до жалості, перетворюються на хронічних жертв. Чим далі, тим важче подолати ці думки. Тому краще взагалі не починати.

Я припинив шкодувати себе і зауважив, що це змусило мене відпустити багато неприємних спогадів з минулого. Адже ми часто шкодуємо за те, що сталося з нами колись давно, це послаблює нас дух.

Так народилося третє правило сильної людини: ніколи не живіть в минулому.

Неможливо прожити життя без помилок і втрат. Дехто це розуміє і йде далі. А дехто тягне з собою всі неприємні історії в майбутнє. Минуле – це історія. З нього потрібно брати урок і робити висновки, але ніколи не жити ним. Той, хто тягне на собі тягар свого минулого ніколи не дійде до світлого майбутнього. У вас лише одна мить, що жити – і це зараз. Тому відпустіть і не жалійте ні про що. 

Я сформував з цих трьох правих короткі висновки:

  1. Відганяйте від себе дуки про погане.
  2. Прощайте і не зосереджуйтесь на образах.
  3. Змусьте себе бути щасливими.
  4. Плекайте в собі радість у будь-якій життєвій ситуації.
  5. Навчіться тішити себе чимось приємним.
  6. Зрозумійте, що ви не одинокі у своєму горі.
  7. Наші думки та настрої мають властивість збуватися. Пам’ятайте про це!

Важливо! Ніколи не використовуйте фразу: “Я не можу”.

Замініть її фразою: “Я не хочу”, “Мені поки що це не потрібно”

Фраза “Я не можу” обмежує вам, вона робить вам недієздатними. Ви самі ставити собі установку, яка не дозволяє вам добитися успіху. Мозок думає: “Якщо я не можу, то не варто докладати зусиль”. Тому ніколи не думайте так.

Ви здатні зробити набагато більше, ніж вам здається. Вам під силу великі здобутки. Інколи вони можуть дивувати. Але ніколи не давайте мозку сигнал “Стоп”, не ставте собі стелі. Ростіть і дивуйтеся тому, наскільки високо ви можете дістатися.

Сильні люди не ставлять собі обмежень та кордонів. Вони ризикують і роблять перший крок на зустріч випробуванням. За цю сміливість фортуна нагороджує їх перемогою. 

Закладіть правильні паростки зараз, щоб в майбутньому проросли пишні й пахучі квіти. Контролюйте свої думки, будьте впевнені та нічого не бійтеся. Сміливі завжди мають щастя – пам’ятайте про це.

А ви погоджуєтесь з думкою мислителя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector