Просто виберіть свічку і перегляньте своє передбачення!

Дуже цікавий і правдивий тест, який не займе у вас багато часу. Він допоможе вам наважитись на крок, над яким ви довго думали.

Дуже цікавий і правдивий тест, який не займе у вас багато часу. Він допоможе вам наважитись на крок, над яким ви довго думали.

Виберіть свічку – і ми розповімо, що від вас вимагає ваше его!

Подивіться на свічки нижче. Яка з них привертає вас більше за інших? Ну, або яка дратує менше за інших?

А тепер пропонуємо ознайомитися з тим, що говорить з приводу вашого вибору пані Коллінз.

Біла свічка

Білий – колір Місяця. Обрана вами свічка відображає місячну енергію. Це означає, що ваша душа вібрує на найвищому рівні. Ви зберігаєте її чистоту і водночас живете з відчуттям мети.

Ви прийшли в цей світ, щоб внести в його розвиток значний внесок. І природа дала вам все необхідне для того, щоб продовжували працювати над своїм особистим прогресом. У вас добре розвинена інтуїція. 

Пурпурова (Фіолетова) свічка

Фіолет – колір Юпітера, планети, яка постійно зростає в розмірах. Вибір вами цієї свічки означає, що найближчим часом вам вдасться залучити на свою сторону удачу і достаток.

У вашому житті почнуть з’являтися “правильні” люди і відкриють вам вікно нових можливостей. Вам потрібно лише прислухатися до їхніх слів і діяти під їхнім керівництвом.

Червона свічка

Червоний – колір пристрасті і мужності. Цю свічку вибирають люди, які на цьому етапі свого життя готуються до любові або до війни… Ваш дух нервово вібрує і вимагає дій!

Іноді дійсно потрібно бути сміливими, щоб рухатися вперед по життю або для того, щоб отримати задоволення від духовного зростання. Для вас настав один з таких моментів, мій любий друже!

Жовта свічка

Жовтий – колір Меркурія. Це планета розуму і спілкування. Вибираючи цю свічку, ви говорите про те, що вибираєте інтелект. Ви завжди хочете вчитися, вчитися і поглинати нові відомості.

Жовтий – це також колір руху і нових починань. Незалежно від того, якого ви віку, ви не зупиняєтеся на досягнутому і хочете розширювати свої горизонти знову і знову.

Зелена свічка

Зелений – колір серцевої чакри. Вона безпосередньо пов’язана з вашими головними органами почуттів. Якщо ви його вибрали, значить, ви здорова і емоційно врівноважена людина.

Вибираючи цю свічку, ви демонструєте, що Всесвіт вже допомагав вам знайти баланс у своєму житті. Зелений – це колір природи, родючості і зростання. Можливо, вже зовсім скоро вас чекає період достатку.

Синя свічка

Синій – це колір освіти. Він асоціюється з водою, а значить, у вас є все, що потрібно, щоб добре розуміти себе і свої дії.

У вас добре розвинена інтуїція, тому що ваш покровитель – небесна планета Нептун. Саме вона зазвичай захищає всіх екстрасенсів і цілителів. Якщо ви не готові до зростання в цьому напрямку, то, напевно, дуже сентиментальні і страждаєте від частих безпричинних перепадів настрою.

Чорна свічка

Навколо цього кольору є багато стереотипів, але насправді він символізує самозахист і самоаналізу (якщо копнути глибше). Ми маємо добре пізнати самих себе перш ніж зможемо просунутися в цьому земному світі.

Ми маємо зрозуміти, чого хочемо насправді і лише потім рухатися далі. Вибираючи цю свічку, ви наче говорите: “Мені потрібно зупинитися і подумати”.

А яку свічку обрали ви?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector