Психологи вважають, що вибір дерева розповість про межі особистості, які домінують у вас

Яке із зображень дерев приваблює вас найбільше?

Ніхто не буде заперечувати факт того, що в міру того, як технології захоплюють наше життя, ми поступово втрачаємо зв’язок з природою. Наприклад, як ви вважаєте за краще проводити вільний час — набирати купу їжі і сідати перед телевізором, одночасно прокручуючи стрічку в соцмережі? Або вибиратися на прогулянку в ліс, не кажучи вже про поїздку до моря або озера? Думаю, що відповідь на це питання очевидна.

При цьому дослідження доводять, що для того, щоб поліпшити здоров’я, настрій і психологічний стан в цілому, досить періодично проводити час на природі, оскільки в нас закладений сильний зв’язок зі світом тварин і рослин.

Психологи дослідили цей зв’язок, щоб виявити приховані сторони нашої особистості. Подивіться на дерева на зображенні і виберіть з них те, що подобається вам найбільше. Потім дізнайтеся, про що говорить цей вибір.

1. Романтичний

Люди, які психологічно тягнуться до цього дерева, володіють досить романтичним поглядом на світ. Це оптимісти, які вірять в те, що ми приходимо в цей світ, щоб любити і піклуватися про навколишніх людей. Вони щиро вірять в існування споріднених душ і нерідко воліють серйозні відносини самотності, хоча іноді це означає, що вони погоджуються поставити себе на друге місце заради комфорту.

2. Творчий

Люди, які обрали це дерево, є творчими натурами. Однак це зовсім означає, що вони обов’язково мають схильність до музичної або художньої творчості. Люди, що потрапили в цю категорію, можуть також використовувати свої творчі здібності в інших сферах діяльності, таких як наука або підприємництво.

Це інноваційні мислителі, здатні запропонувати унікальні способи вирішення проблем — такі, до яких досі не могли додуматися інші.

3. Вихований

Люди, які тягнуться до цього дерева, — дбайливі, які надають підтримку іншим. Вони часто беруть на себе роль матері або батька. Завдяки цим своїм якостям у них добре виходить ладнати з дітьми і тваринами.

Для цих людей турбота про навколишніх є природним станом існування, і саме тому їх друзі завжди звертаються до них, коли потребують плеча, яке зможе підтримати їх або на якому вони зможуть поплакати. Вони не заперечують проти цього, насправді їм подобається брати на себе роль психолога, медсестри або вихователя.

4. Чесний

Люди, які тягнуться до цього дерева, ніколи не бояться висловлювати свою думку. Це прямолінійні люди, які не грають в ігри, а намагаються завжди якнайшвидше дістатися до суті. Друзі цінують їх за правдивість, хоча їх думка і буває занадто жорсткою. Тому нерідко цих людей, особливо на перших порах, помилково вважають за грубіянів. Але це зовсім не так — просто вони люблять говорити все, як є.

5. Енергетичний

Люди, які вибирають це дерево, як правило, мають високий рівень енергії. Вони досить говіркі, товариські і з задоволенням присвячують свій час різним видам активності. Таку людину просто неможливо зустріти, як вона сидить без діла. Вона завжди чимось зайнята — або розумовою, або фізичною діяльністю.

6. Примхливий

Люди, що віддають перевагу цьому дереву, як правило, є примхливими і грайливими особистостями. Вони володіють дитячою безпосередністю, що притягує до них навколишніх. Ці люди дивляться на світ з благоговінням і подивом, і багато хто вважає це дуже милим. Зворотний бік їх дитячості — це дивовижна наївність, довірливість, через яку вони можуть виявитися легкою жертвою нечистих на руку осіб.

7. Надійний

На людей, які обрали це дерево, можна завжди покластися. Це люди, які залишаються вірними своєму слову і завжди виконують свої зобов’язання. Крім того, вони нерідко з радістю йдуть далі і роблять більше, ніж від них очікували. Вони готові докласти зусиль, щоб подбати як про свою близьку людину, так і про те, кого вони знають не так добре.

8. Унікальний

Люди, які вибирають це дерево, не бояться виділятися серед натовпу. Вони не з тих, хто йдуть за модою і піддаються думці більшості. Замість цього вони вважають за краще жити за власними правилами і не залежати від того, що думають про них інші люди. Їм подобається бути унікальними як в мисленні, так і в зовнішньому вигляді. Їх відрізняє щирість у відносинах з іншими людьми і чесність перед самим собою.

9. Терплячий

Люди, які вибирають це дерево, часто виявляються досить терплячими. Вони зі спокоєм сприймають всіх людей і ситуації, з якими стикаються. Вони вважають за краще плисти за течією життя, оскільки розуміють, що все має своє місце і час. Це розуміння і є базою їх спокійного ставлення до всього на світі. Щоб вивести їх з себе, вам доведеться дуже сильно постаратися, і, швидше за все, ваші зусилля виявляться марними, оскільки вони з легкістю пристосовуються до будь-яких обставин життя.

Яке з дерев обрали ви?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: