8 речей, які чоловіки підсвідомо шукають в жінках

«Загадку привабливості не можна розгадати за допомогою логіки. Часом розломи двох різних душ і є тим самим магнітом, який тримає їх разом», — Ліза Клейпас.

У кожного з нас є свої переваги у виборі партнера. І вони не завжди засновані на логічних доводах. Те, ким ми є, є продуктом як нашого соціального оточення, так і наших рішень. При цьому саме підсвідомість часто підштовхує нас до того чи іншого кроку.

Є певні риси, які чоловікам подобаються в жінках найбільше, змушуючи їх закохуватися. Але шукають вони зовсім не ляльку Барбі з своїх фантазій, а дивляться на такі речі:

1. Стегна

Згідно «Журналу психології особистості та соціальної психології», чоловіки як і раніше керуються первісними інстинктами, які визначають їх переваги в протилежній статі. Ні, їм подобаються зовсім не плоскі стегна, а грушоподібна форма. Даний інстинкт заснований на тому факті, що жінки з «пишними» стегнами більш підготовлені до виношування дітей. Наступного разу, коли ви будете переглядати свій раціон, пам’ятайте про це і стежте за своїм здоров’ям.

2. Симетрія

Чоловіки вважають симетрію чарівною. Вони шукають в жіночому тілі ідеальний баланс, особливо в обличчі. Симетрія це вірна ознака привабливості і, ймовірно, говорить про хороші гени.

3. Довге волосся

Дослідження, проведене у 2004 році журналом Human Nature, ще раз підтверджує популярне переконання про те, що чоловіки вважають довге волосся більш привабливим. При цьому колір волосся не грає ролі всупереч поширеній думці, що блондинки «привабливіші» від брюнеток. А коротке волосся злегка відлякує представників сильної статі.

4. Червоний колір

Тепер ми знаємо, що робить червоні губи вічною класикою. Всім людям подобається яскраві кольори, оскільки вони відображають пристрасть, любов і спокусу. Тому якщо ви хочете виділитися — носіть червоний.

5. Запах і вигляд

Вся ця реклама парфумів не має ніякого сенсу! Адже запах може дуже швидко залучити або відштовхнути людину. Вироблення феромонів, що визначають справжній запах жінки, залежить від її циклу. Цей природний запах і приваблює чоловіків.

6. Чарівні очі

«Краса жінки повинна бути видна в її очах, це двері в її серце — то місце, де живе любов», — Одрі Хепберн.

Очі це дзеркало жіночої душі. Чоловікам подобаються великі і блискучі очі, при цьому їх колір не має значення. Найчастіше це говорить про хороше здоров’я і розквіті молодості.

7. Приємний голос

Згідно з журналом Smithsonian, чоловіки вважають привабливим високий жіночий голос. Це ідеальне поєднання влади і ніжності.

8. Пухкі губи

Середньостатистичний чоловік вважає жінок з повними губами більш привабливими. Дослідження, проведене Манчестерським університетом, показало, що під час спілкування чоловіки звертають увагу на губи своїх співрозмовниць. І не останню роль тут грає їх колір.

Всі ці риси приваблюють чоловіків, але міцні відносини будуються на взаєморозумінні і довірі. Жіноча мудрість і інтелект настільки ж привабливі (а то й більше), як і її зовнішність.

Що вас приваблює в протилежній статі?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: