Реакція жінки на критику зморщок на її обличчі просто підірвала інтернет

Всі ми звикли читати у журналах та в Інтернеті статті на кшталт “Як ефективно позбутися зморщок”, “10 засобів від старіння” та “Збережемо молодість завчасно”. Жінки надзвичайно стурбовані процесом старіння й намагаються сповільнити або навіть замаскувати його. 

Страх старіння закладений у нас генетично. Ми боїмося стати немічними, забудькуватими та хворими старими, які не можуть вести активний спосіб життя та вирішувати всі свої проблеми самостійно. Жінки бояться стати нікому непотрібними й самотніми. А всі ці генетичні побоювання дуже гарно підтримуються індустрією краси. Хтось повинен купувати всі ці креми та сироватки!

Статистика каже, що майже 62 % жінок віком 35-54 років регулярно користуються засобами проти зморщок. А вся ця індустрія краси щорічно заробляє близько 200 мільярдів доларів щорічно. 

От і Аннік Робінсон могла стати жертвою потужної реклами, вона не втрималася та написала про це цілий пост. Жінка просто йшла аеропортом, оскільки поверталася додому з відрядження, як раптом, її покликав працівник тамтешнього косметичного магазину. 

Продавець: ваша шкіра виглядає так натурально. Ви не користуєтеся косметикою?

Я: Ем… ні, а що?

Продавець: дозвольте я вгадаю скільки вам років? (Називає вік на 12 років менше, ніж є насправді).

Я: Я знаю, що я виглядаю на свій вік і це мене не турбує.

Продавець: (не знає як викрутитися із ситуації) Дозвольте показати вам нашу сироватку для обличчя, тому що якщо заздалегідь не боротися зі зморшками, до 45 років вони стануть набагато глибшими. Тоді креми вже не допоможуть. 

Саме так продавці та й сама реклама привертають увагу жінок – страхом та соромом. Ви можете навіть не звертати на них увагу, та коли вам так прямо про це каже стороння людина стає доволі незручно. Але не Анніці!

Я: А що не так з жінками, які виглядають на 40?

Продавець: Дивіться, поговорімо про ваші синці під очима та мімічні зморшки біля очей. Наш крем допоможе впоратися з цією проблемою вже за 15 хвилин!

Я: А що не так з моїми очима? У мене вдома чудова дитина і я нормально не спала майже два роки й навіть якщо у мене синці під очима я за них вдячна. А ще ми з чоловіком багато сміємося, тому ці зморшки його провина. Йому подобається мій зовнішній вигляд і я не думаю, що мені потрібен ваш крем. 

Ось це відповідь! А й дійсно, жінок просто зацькували. Тепер нам не лише страшно старіти, а й соромно. Реклама та ЗМІ повторюють, що жінка має старіти елегантно і постійно зафарбовувати сивину, виливати на обличчя тонни косметики та ховати зморщену шкіру рук різними кофтинками. Здається, проблема старіння – це просто гарний бізнес, який має чудову схему продажу своєї продукції.

Продавець: (починає нервувати) Зараз ви ще можете їх приховати, але у 50 ви вже не зможете цього зробити. Тоді виправити ситуацію вдасться лише за допомогою ботоксу.

Я: А що не так з жінками, які не бояться старіти? Ми з чоловіком постійно це обговорюємо та сміємося над тим, що колись будемо смішною зморщеною парочкою. Мій чоловік також збирається старіти. Ми всі до цього йдемо. Це ж життя. 

Продавець: (нервово дивиться на покупців, які почали прислухатися до розмови) Якщо справа у ціні, то я можу запропонувати вам акцію тижня: всі 3 продукти лише за 199 доларів. Набагато дешевше, ніж будь-які ін’єкції.

Я: Я й так добре виглядаю. І в 45 я буду добре виглядати. А в 50 я стану ще кращою, бо в жінці яка старіє немає нічого поганого. Старість – це привілей, який можуть отримати далеко не всі. Мені не подобається, що ви будуєте свою тактику продажів на тому, що соромите зрілих жінок. Дякую, але мені ваша косметика не потрібна. 

Варто зазначити, що чоловіки у такі ситуації не потрапляють ніколи. У англійській мові навіть існує вислів: “Чоловіки старіють як вино, а жінки як молоко”. Жінкам за 40 важко знайти хорошу роботу, побудувати гармонійні стосунки та й взагалі добре жити. Водночас, їх однолітків чоловіків будуть цінувати як на роботі, так і в особистому житті, адже 40-річний чоловік мудрий, а 40-річна жінка – вже стара. 

Як ви бачите, проблема старіння нав’язується жінкам багатьма факторами, але чи варто звертати на це увагу? Можливо, Анніка права й старість – це привілей, який ми маємо цінувати, а не маскувати? Далеко не всі доживають до цього віку. Погляньте на Меріл Стріп, Кейт Вінслет чи Шерон Стоун. Ці жінки не соромляться свого віку, вони з гордістю про нього говорять!

Цінуймо те, що маємо, навіть свої зморшки, адже саме вони залишилися нам на згадку про всі важливі події у житті!

Ви намагаєтеся побороти старість чи спокійно ставитеся до всіх вікових змін?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector