Речі, які потрібні для затишку в домі для різних знаків зодіаку

Кожному хочеться трохи відпочити та розслабитися після тяжкого робочого дня. В цьому нам допомагає затишок наших осель.

Але як добитися цього затишку? Приготувати смачну вечерю, чи набрати ванну? Прочитати книгу, чи зіграти на фортепіано? Кожному з нас потрібен свій домашній релакс. Астрологи визначили, що велику роль у нашому ставленні до домашнього затишку та комфорту відіграє приналежність до знаку Зодіаку.

Овен (21 березня — 20 квітня)

У Овнів є таємниця, яка допомагає їм відчувати затишок будь-де — це хороша музика з якісним звуком. Тому особливої уваги Овни надають наявності вдома музичної системи, колонок, або хоча б навушників. Будь-який інтер’єр без музики не зможе повністю розслабити Овна. Цей знак любить, коли мурашки бігають по шкірі та хочеться танцювати. 

Телець (21 квітня — 21 травня)

Найкраще Тельці себе почувають за містом. На дачі можна трохи побути в голоді, попорпатися між рядками. Це для Тельців — велика радість. Але, якщо Телець повинен жити у квартирі, то він призвичаюється, і створює собі міні сад-город на підвіконні, або балконі. 

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Близнюки дуже зайняті люди, але, коли обставини дарують їм пару вільних хвилин, то вони залюбки занурюються в читання. Тому у Близнюків вдома мусить бути своя особиста бібліотека. Шафа доверху забита книгами — це те, що є у кожного Близнюка, і те, що формує його затишок.

Рак (22 червня — 22 липня)

Раки люблять приходити додому та обійматися з кимось теплим і шерстяним. Саме тому вдома на кожного Рака чекає якийсь домашній улюбленець. Це знак все прощає і дозволяє своєму другові. Інші мешканці оселі можуть навіть ревнувати Рака до його пса, чи кота. Але Ракам байдуже, вони щасливі.

Лев (23 липня — 23 серпня)

У лева вдома має бути гримерна. Великі дзеркала у повний ріс, туалетні столики, гарне освітлення для селфі — це все те, чого потребує у своєму домі кожен Лев. Ну а як інакше? Потрібно ж якось зачесати й вкласти королівську гриву, ну і поділитися потім в соціальних мережах своїм неперевершеним видом.

Діва (24 серпня — 23 вересня)

Діви відчувають затишок лише тоді, коли вдома прибрано. Навіть найгарніша і найдорожча шафа не принесе Діві радість, якщо в ній все накидано. Дівам потрібно знати, що кожна річ вдома лежить на своєму місці. Саме тоді вони зможуть розслабитися і насолодитися відпочинком.

Терези (24 вересня — 23 жовтня)

Терезам вдома не потрібно нічого, крім ліжка. Навіть не так, ідеального ліжка. Весь домашній комфорт у Терез зосереджується на одному лише ліжку.Але там насправді є до чого причепитися. Ковдра має бути  абсолютно м’якенькою, подушки — приємними на дотик, а постіль завжди свіжа і з найкращого матеріалу.

Скорпіон (24 жовтня — 22 листопада)

В інтер’єрі Скорпіона для його затишку повинна панувати романтика і таємниця. Тоді це знак почуває себе комфортно. Добитися такої атмосфери Скорпіонові допомагають свічки, або камін. Будь-яке мерехтіння з теплом дозволяє Скорпіонові трохи опустити своє жало і розслабитися.

Стрілець (23 листопада — 22 грудня)

Стрільці — візуали. Тому, окрім якісного та стильного ремонту, їм потрібен великий екран телевізора з якісною картинкою. Вільними вечорами Стрільці переглядатимуть на ньому свої улюблені фільми, або прокручуватимуть відео з випускного. Вони переглядатимуть все від “світу тварин” до показів моди, але лише на якісному і широкому екрані.

Козоріг (23 грудня — 20 січня)

Козороги реалізуються в роботі, тому вони вічно зайняті. Важко знайти Козорога, який вміє по-справжньому відпочивати. Тому, навіть вдома, цей знак потребує комфортного робочого місця та абсолютної тиші. Таке облаштування дому дозволяє Козорогу почуватися в ньому затишно.

Водолій (21 січня — 19 лютого)

Щастя і затишок Водолія залежить не від того, що у квартирі, а від того, що поза квартирою. Там має бути прекрасний, неповторний вид. А вікна вдома у Водолія повинні бути великими та чистими, щоб споглядати цю красу щоранку з чашкою запашної кави, або чаю.

Риби (20 лютого — 20 березня)

Риби митці за своєю натурою. Тому вони оточують себе витворами мистецтва: картинами, статуетками, колекційними предметами. Таке облаштування квартири допомагає Рибам надихатися на кожен новий день і добиватися цілей. Тому вони дуже незадоволені, коли хтось говорить їм позбутися, або купувати менше цих “марниць”.

А як ви добиваєтеся затишку у власній оселі?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector