10 способів змусити чоловіка бігати за вами

Виконуючи ці 10 рекомендацій, можна підкорити серце навіть найвибагливішого чоловіка.

Кожна закохана жінка хоче підкорити собі серце свого обранця. Але любов – штука непроста, тут не вгадаєш. Ми пропонуємо вам відкласти ромашку в бік і припинити гадати на “любить – не любить”. Прийшов час боротися за своє щастя і брати все у свої руки.

Ось 10 правил, які допоможуть підкорити серце будь-якого чоловіка:

1. Будьте красивою

Так, він мусить полюбити вас за ваш внутрішній світ. І він обов’язково це зробить, як тільки йому сподобається ваша зовнішність. Інших варіантів тут немає. У чоловіків дуже чітка послідовність: спочатку вони оцінюють ваш вигляд, а потім те, які ви є Всередині. І не гнівайтесь, це природа. Чоловіки візували, вони нічого не можуть з собою зробити. А от ви можете. Відвідайте слон, або спортзал. Дбайте про себе і все вийде.

2. Відрізняйтеся від інших

Коли ваш обранець зверне увагу на вашу зовнішність, йому стане цікаво що ви за людина. Тому тут ви повинні відрізнятися від всіх тих симпатичних краль, які намагалися здобути його лише гарним макіяжем. Будьте іншою, цікавішою, живішою. Здивуйте чоловіка.

3. Слідкуйте за своєю ходою

Гарне взуття повинне підкреслити красу ваших ніг. Чуєте? Підкреслити, а не перекреслити. Віднесіться до вибору взуття на побачення зі всією серйозністю. Якщо у вас є гарні туфлі, але ходити в них ви не здатні, то краще взуйте щось менш нарядне, але більш комфортне.

4. Посміхайтеся

Є дві причини усміхатися. По-перше, так ви справді стаєте щасливішою. По-друге, усмішка вас прикрашає. Підіймаються щічки, грають очі, змінюється міміка – ви стаєте привабливішою. Користуйтесь цією своєю зброєю. Більш того, на психологічному рівні усміхнена людина завжди виглядає нам приємнішою, ніж строга.

5. Будьте охайною

Манікюр, педикюр, посічені кінчики…Чоловіки лише говорять, що вони не помічають цього. Вони можуть не побачити який у вас колір нігтів, але вони обов’язково побачать доглянуті вони, чи ні. Чоловікам подобаються охайні жінки, адже це означає, що вони гарні господині. Звертайте увагу та чистоту та акуратність речей, які носите. 

6. Не будьте агресивною

Дуже невеликий відсоток чоловіків любить бути здобиччю в лапах хижої жінки. Більшості ж чоловіків, навпаки, подобається проявляти активність стосовно своєї пасії. Тому не робіться завойовницею надто відкрито. Дозвольте чоловікові трохи добиватися вас.

7. Не мудрувати

Чоловіки, які давно завершили спільне проживання з мамою, скоріше за все, не повернуться назад. Тому не вмикайте режим мами. Не намагайтесь продемонструвати свої знання на кожному кроці. Інакше ваш обранець не зверне на вас увагу, як на жінку. Він буде поважати вас, але навряд чи покохає.

8. Не удавайте, що ви не потребуєте чоловіка

Жінки інколи шкодять собі цією моделлю поведінки, де вона “сильні та незалежна”, а “всі чоловіки – козли”. Є велика різниця у важкодоступні та абсолютно байдужій жінці. Першу добиватися цікаво, другу – беззмістовно. Тому чоловіки й не робитиму цього.

9. Умійте бути справжньою

Ви можете приміряти дуже строгий і непокірний образ на себе. Але, коли залишаєтесь на одинці, навчіться трохи розслаблятися і бути справжньою. Ніхто ніколи не покохає по-справжньому, якщо ви постійно ховатиметесь за маскою. 

10. Цінуйте себе

Не давайте чоловікові ні найменшої причини думати, що ви готові пожертвувати життя заради нього, якщо ви ще зовсім не близькі. Така жертва має зміст у довготривалих стосунках. Але на початку ви не можете вішатися йому на шию і робитися жертвою. Цінуйте себе та свою незалежність.

А ви вмієте змусити чоловіка бігати за собою?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector