Речі, які робитиме тільки той чоловік, який кохає свою дружину

Багато чоловіків полюбляють казати своїм обраницям, що кохання живе лише 3 роки. Мовляв, пора змиритися, що воно має свій термін придатності, а по його завершенню – настає сіра побутова реальність.

Насправді ж, це лише байка для линивців, які не хочуть працювати над своїми стосунками.

Бачите, що вогнище пристрасті починає догорати – підкиньте туди хоча б трохи дров. 

Як саме? Ось 5 порад, які Вам у цьому допоможуть:

  1. Кава у ліжко – це чудовий спосіб зробити свою половинку щасливою. Жінка звикла робити всі хатні справи сама, тож сніданок – лише невелика частинка того, що вона має виконати за день. Хоча б раз на тиждень можна подарувати їй незабутній ранок, потішивши смачним та ароматним напоєм. 
  2. Ніжні звертання – хочете достукатися до своєї дружини? Перестаньте звертатися до неї, як керівник до підлеглої! Згадайте усі ті теплі і ніжні слова, які Ви казали їй, коли тільки почали зустрічатися. Навряд чи це було щось на кшталт: “Галю”, “Людмило” чи “коли вже нарешті буде готова вечеря?”
  3. “Ні!” грубощам і крику – підвищенням тону Ви нічого не досягнете в розмові. У жінки одразу вмикається захисний механізм, тож зміст повідомлення залишиться для неї просто недоступним. Говоріть зважено і спокійно, навіть якщо хочете обговорити моменти, які Вас у стосунках не влаштовують.
  4. Образив – проси вибачення – дуже просте правило, яке допоможе побороти купу проблем у ваших стосунках. Не варто соромитися цього, бо одне слово “вибач” може перетворити сварливу і вічно незадоволену жінку в добру і ніжну принцесу. 
  5. Сприймайте свою дружину як жінку, а не як домогосподарку. Немає на світі жінки, яка б не хотіла, щоб її коханий дивився на неї поглядом, повним захоплення і зачарованості. Як не крути, а жінки також люблять вухами, тож варто нагадувати своїй обраниці про те, що навіть після кількох років спільного життя, вона все ще залишається для Вас найбільш привабливою і бажаною.

Поважайте і любіть своїх дружин, і буде Вам щастя. 

Чи корисними були для Вас ці поради?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector