Рейтинг найщедріших знаків Зодіаку. Ті, кого всесвіт нагородив добротою!

Найщедріші і безкорисливі.

Як би ми не були проти цього, далеко не кожен з нас – людина широкої душі. Так, можливо, багато хто з нас допоможуть близьким і рідним, а як щодо сторонніх людей? Ось ви, наприклад, готові допомогти бездомному або кинутій собачці прямо зараз?

Астрологи стверджують, що, крім виховання, на становлення особистості впливають зірки.

5 місце

Телець, Діва, Козеріг

Не те, щоб ця трійця – компанія жаднюг. Зовсім ні, просто вони розпоряджаються своїми ресурсами грамотно і гарненько подумавши. Вони не вважають за потрібне смітити грошима направо і наліво і витрачають їх після довгих роздумів. Те ж саме стосується часових ресурсів. Козеріг, Телець і Діва не звикли витрачати їх на дрібниці!

4 місце

Рак, Терези, Скорпіон

Що стосується Скорпіонів, то вони щедрі тільки з близькими, їм вони готові віддати останнє. Раки тягнуть все в дім і витрачають багато часу, сил і грошей на ведення господарства. Терези готові ділитися, але тільки в разі, якщо дійсно потрібна їх допомога.

3 місце

Риби, Водолій, Близнюки

Це тріо можна назвати частково щедрим, але вони звикли ділитися, тому що «так треба». У дитинстві їх навчили допомагати слабким, виручати тих, хто потребує допомогти, ось вони і рятують всіх підряд. При цьому вони можуть бути по-справжньому щедрими всією душею. Зазвичай стосовно тих, кого вони люблять всім серцем.

2 місце

Овен, Лев

Овен і Лев щедрі до навколишніх зі своїх причин. Перші – тому, що хочуть бути завжди і у всьому най-най. Хто розумніший за всіх? Овен! Хто багатший? Звичайно, він! Хто допоможе нужденним? Безумовно, Овен! Леви ж, як справжні царі звірів, звикли обдаровувати всіх своїми королівськими подарунками, тим самим тішачи себе самолюбство.

1 місце

Стрілець

І, нарешті, найщедріший знак зодіаку – Стрілець. Допомогти іншим не становить для нього проблем. Більш того, Стрільці переконані, що взаємовиручка – справжнє призначення людини.

Ви вважаєте себе щедрою людиною?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector