Якщо ваш чоловік говорить вам ці 6 фраз, значить він серйозно налаштований

Як тільки чоловік зустрічає правильну дівчину і по вуха в неї закохується, його поведінка і погляди на життя кардинально змінюються.

Існує думка, що чоловіки не люблять показувати свою слабкі сторони і уникають будь-якого прояву емоцій. У більшості випадків так і є, але все ж трапляються винятки. Як тільки чоловік зустрічає правильну дівчину і по вуха в неї закохується, його поведінка і погляди на життя кардинально змінюються. Дівчата можуть чинити сильний вплив на хлопців. Любов, в цілому, може змусити навіть найсильнішого чоловіка встати на коліна.

Любов настільки сильна, що може зробити будь-якого чоловіка більш покірним, вразливим і чутливим. Більшість хлопців не люблять проявляти сентиментальність, але коли це все-таки відбувається, значить вони дійсно закохані в вас, пані. Ніхто в цьому світі не міг змусити їх так себе почувати, але вам це якимось чином вдалося. Не приймайте це як належне і не смійтеся над своїми чоловіками, коли вони намагаються бути милими з вами. Чоловікам може знадобитися чимало сміливості, щоб так себе поводити.

Якщо ваш чоловік говорить вам ці 6 фраз, значить він серйозно налаштований:

1. Я хочу бути відданим тобі і тільки тобі одній

Існує помилкова думка, що всі чоловіки за своєю природою полігамні. Багато хто вважає, що чоловік просто не здатний залишатися вірним тільки одній жінці. Це не правда. Чоловік може зберігати вірність, якщо знайде правильну дівчину. Якщо ваш чоловік готовий бути відданим вам одній до кінця свого життя, значить він дійсно серйозно налаштований. Він не грає з вами. Ви для нього цілий всесвіт і він навіть і думки не припускає, щоб бути з іншою жінкою. Все саме так, як він говорить. Тільки він і ви, і нікого більше.

2. Кожен раз, коли я думаю про своє майбутнє, то й уявити не можу, що тебе в ньому не буде

Тепер ваш чоловік більше не в активному пошуку. Він більше не живе одним справжнім і будує плани на майбутнє, в якому ви граєте головну роль. Якщо ваш чоловік каже, що думає про ваше спільне майбутнє, значить він дійсно серйозно налаштований. Він перестав дуріти і подорослішав як особистість і як ваш хлопець. Він вибрав вас як супутницю життя, а це не жарти.

3. Сама думка про те, що тебе не буде в моєму житті, лякає мене

Будь-якому чоловікові буде важко визнати свій страх. Жоден чоловік добровільно не зізнається в тому, що боїться чогось, якщо не буде вам довіряти. Коли чоловік готовий показати вам свою слабку сторону, це одна справа. Ну а якщо ж він зізнається в тому, що саме ви є причиною його слабкості – це вже зовсім інший рівень. Це показує, що він шукає в вас силу. Він розраховує, що саме ви допоможете йому подолати всі труднощі. Він може бути сильним тільки в тому випадку, якщо ви будете поруч з ним. Одна думка про те, що вас більше не буде в його житті, лякає його і він не перебільшує.

4. Я хочу познайомити тебе зі своєю сім’єю

Якщо він впевнений у ваших стосунках, то наступним логічним кроком буде знайомство з його родиною. Сім’я означає багато для нього, оскільки саме завдяки їй він став саме тим чоловіком, який закохався в вас. Саме сім’ї він зобов’язаний своїм успіхом і всім своїм життям. Він уже знає, що ви – його майбутнє і тому він хоче, щоб ви знали про його минуле. Члени його сім’ї – це ті люди, які точно так само, як і ви, багато для нього означають, і тому йому хочеться, щоб вони вас прийняли.

5. Для тебе моє життя – немов відкрита книга

Чоловіки дуже рідко відкрито проявляють свої емоції. Не часто зустрінеш чоловіка, який зможе відразу ж вам все про себе розповісти. Чоловіки, за своєю натурою, стійкі і загадкові. Проте, в певний момент в житті кожного чоловіка з’являється дівчина, якій під силу прорватися через стіну секретності, і все моментально змінюється. Якщо чоловік готовий вам відкритися і показати свою особистість з усіх боків, значить його почуття до вас щирі.

6. Я тебе люблю

За всю історію відносин ця фраза, найімовірніше, найбільш часто використовувана. Але все ж нічого не зрівняється з тим моментом, коли ви чуєте ці слова від правильного чоловіка в правильний момент. Якщо чоловік говорить це щиро, ви відразу ж зрозумієте. Ви зможете з упевненістю сказати, що його любов – це не жарт.

Ви часто чуєте від свого партнера такі слова?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector