Рецепт миючого засобу, який виведе всі жирні плями на вашій кухні

Щоб вилучити зі своєї світленької кухні плями (чи то старі жирні, чи ті, що щойно з’явились), треба спеціальні засоби. Але вони переважно дуже хімічні, а якщо у вас є домашній улюбленець або маленька дитина, яка облизує все навколо, то потрібен безпечний засіб.  І ось, як його приготувати. Ваша кухня буде сяяти!

Інгредієнти:

  • Гумові рукавички;
  • Кухонна губка;
  • З натуральної тканини ганчірка;
  • Столовий оцет;
  • Кислота лимонна;
  • Сода харчова.

Спосіб застосування:

  1. Жир з поверхні можна вилучити за допомогою розпушувача для випічки або ж змішайте соду з лимонною кислотою. Насипте цю суміш на пляму, бризніть водою і залиште на кілька хвилин, після чого протріть вологою ганчіркою вже готові залишки бруду.
  2. Мікрохвильову піч також можна легко відчистити: змішайте оцет з водою (1:1), покладіть у піч на 3 хвилини (на максимальну потужність). Після цього перевірте, чи плями не пом’якшали. Якщо ні, то повторіть ще раз. Після цього протріть заздалегідь змоченою в оцті губкою і зачекайте. Потім — протріть водою.
  3. Посуд від жиру очистить гірчичний порошок — старий і дієвий метод. Розведіть в гарячій воді гірчицю, покладіть туди посуд і помийте.

Ось так можна безпечно вилучити старі плямі з кухні, повернути їй свіжість та чистоту. Безпечно, швидко, легко та бюджетно. 

А ви надаєте перевагу екозасобам чи хімічним?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector