Рік Білого Щура: прикмети і народні повір’я на Новий рік 2020

Зовсім скоро у кожній оселі з’явиться багато солодощів, цитрусових та світла від святкових гірлянд. Адже за лічені тижні світ святкуватиме новий, 2020-ий рік. А символом прийдешнього року, хто не чув, буде Білий Металевий Щур. Що ж зірки підготували для нас у новому році? До вашої уваги – основні прикмети і народні повір’я, про які варто знати перед початком 2020-го.

Чи варто боятись високосного року?

Для більшості високосний рік стає роком, коли не варто робити нічого важливого. Ні в якому разі не можна брати шлюб чи народжувати дітей. Це ж стосується і справ професійних. Як результат – у високосний рік і справді не відбувається нічого хорошого. Давайте ж змінювати тенденції. До того ж, символ року, Білий Щур, цьому сприятиме. Білий колір є символом чистоти, щирості і відвертості. Відтак, цей рік може виявитись як ніколи доречним для влаштування весіль. Складно може бути лише на початку. Астрологи переконані, що Щур – знак вимогливий. І він сприятиме щастю тільки тих, хто твердо і безкомпромісно до нього прагне. А ті, що опускають руки, залишатимуться осторонь. Тож, збирайтесь із силами – наступний рік буде не без труднощів, але й не без перемог.

Як зустрічати рік Білого Металевого Щура?

Господаркою року стане та, що зробить акцент на спокійних пастельних відтінках. Доречним також буде білий, сірий і чорний, що додасть глибини. Втім, мишка то не сіра – не варто стримувати себе від яскравих акцентів. Грайте не кольором, грайте текстурою. Срібло чи золото вдало доповнять образ. Не забудьте і про прикраси. Хоч вони і мають бути мінімалістичними, не дайте їм загубитись у загальному силуеті.

Ті ж правила діють і на інтер’єр. Дотримуйтесь в оформленні святкового столу стриманої кольорової гами. І не забудьте про білу скатертину. Нехай стіл буде багатий та вишуканий. Додайте також віночків, підсвічників та декорованих подушок. Що стосовно ялинки, Білий Щур любить монохром. До того ж, це неабияк актуально у цьому сезоні. Оберіть для своєї зеленої красуні іграшки одного кольору або одного матеріалу. Якнайкраще підійде білий або кришталь.

Якщо вам не сила обійтись без яскравих кольорів, додайте пристрасті – червоний, винний, пурпурний чи фіолетовий будуть втілювати той запал і агресію, що так характерні для символу року.

Примети у новорічну ніч:

  • вилита остання крапля шампанського до вашого келиха віщуватиме добробут і матеріальне благополуччя у новому році;
  • розбитий кришталевий келих буде на щастя;
  • подаровані металеві підсвічники принесуть вам вдачу;
  • сир на столі “задобрить” рік Білого Щура;
  • сільничка у центрі столу відганятиме негативну енергію, а розсипана сіль на порозі – на гроші;
  • чисті вікна будуть символізувати те, що у новому році у вас все піде на лад.

А які у вас “особливі” прикмети перед високосним роком?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector