Бабуся підібрала мале беззахисне кошеня з вулиці. Хіба ж знала старенька, що станеться через декілька років

Це дуже дивна історія, яка сталась у Вірменії.

Бабуся, йдучи додому, помітила маленьке кошенятко, яке ховалося в кущах. Вона дуже пошкодувала тваринку та й забрала додому. Кошенятко було величеньким, але бабусю це не здивувало. Думала, що все через домашні харчі, вона ж годувала його домашнім молочком, сметанкою, сиром.

Цей котик став справжнім другом для бабусі, адже чоловік у неї давно загинув, а діти жили далеко.

Одного вечора злодії увійшли в хату до старенької. Вони легко зламали замок й розпочали грабувати. Цей котик не барився, а кинувся на чоловіків. Одному перегриз сонну артерію, іншого покалічив, а третій просто втік.

Поліція, що приїхала на місце, була шокована від того, що сталося. Виявилося, що бабусин кіт – це дикий манул. І найцікавіше, що ці дикі тварини вважаються такими, що не приручаються.

Манул – представник диких кішок, який здобув широку популярність порівняно недавно. Шерсть манула найгустіша в сімействі котячих – на 1 см² шкіри зростає до 9000 тисяч волосків! Насправді манули зовсім не злі, але надзвичайно обережні. Саме міркування безпеки змушують манулів цуратися та уникати контактів з людьми.

Поблизу людських поселень, в районах інтенсивного землеробства і скотарства вони ніколи не зустрічаються. У зоопарках ці коти є дуже рідко, вони майже не приручаються, довгий час зберігаючи недовіру до людей і ховаючись в лігві.

Через це у мене є певні сумніви, щодо правдивості цієї історії.

Ви що думаєте з цього приводу?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector