Робити добро зовсім не важко. А після прочитаних історій, кожна людина відчує необхідність зробити щось хороше

Людство тримається на добрих справах, які повертаються від людини до людини. Робити добро зовсім не важко. А після прочитаних історій, кожна людина відчує необхідність зробити щось хороше. 

Моя подруга розповіла про свою прогулянку з сином. Вони з хлопчиком йшли в кіно, а по дорозі зустрічали дівчат-промоутерів. Вони рекламували різні продукти, а її син брав у них всі листівки. Як розповіла подруга, хлопчик сам підходив до них і просив листівку. При цьому здавалося, що йому це просто необхідно. Коли вона поцікавилася у сина, навіщо він бере листівки і що він буде з ними робити. Хлопчик їй відповів: «Кожен раз, коли я бачу цих дівчаток, вони завжди дуже сумні. Вони стоять в будь-яку погоду і рекламують свої листочки. А до них ніхто не підходить, напевно, тому вони сумують. А я беру їх листочки і роблю їх трохи щасливішими».

***

Моя бабуся давно на пенсії, вона ветеран праці. На останньому місці пропрацювала понад 20 років. Якось ми приїхали привітати її з днем ​​народження, а бабуся з гордістю показала нам вітальну електронну листівку. «З роботи надіслали, так приємно, що ще пам’ятають про мене» – сказала вона. На це мама помітила, що, швидше за все, це спеціальна програма розсилає такі повідомлення. Я, непомітно від бабусі, підійшла до мами і попросила її ніколи так більше не робити. Мама зрозуміла, яку помилку вона зробила, і відразу сказала бабусі, що помилилася. Після цього ми разом похвалили колишніх бабусиних колег, і сіли пити чай зі святковим тортом. Все-таки правду не завжди потрібно говорити.

***

Якось увечері я поверталася додому. На дворі була зима, і було вже темно, щоб швидше дістатися вирішила скористатися таксі. Коли сідала в таксі, підійшли двоє хлопців. Вони запитали, куди я їду і сказали, що їм туди ж. Я зраділа, тому що грошей до зарплати залишалося небагато, а так я заплачу лише половину. Таксист довіз нас до місця. Коли хлопці виходили, я трохи забарилася з ременем безпеки. Як тільки вони вийшли, таксист натиснув на газ, я не встигла вийти і дуже злякалася. Але водій зробив коло і повернувся до того самого місця. Хлопців, з якими я їхала, вже не було. А водій пояснив, що йому не сподобалися обличчя цих хлопців і він вирішив перестрахуватися.

***

Вранці, по дорозі на роботу завжди беру каву з собою в місцевій кав’ярні. Вона допомагає прокинутися і піднімає настрій перед важким робочим днем. Нещодавно на моєму маршруті почали робити ремонт доріг, і мені довелося піти іншим шляхом. Я побачила старенького дідуся, на його поношеному піджаку висіли медалі та ордени. Дідусь грав на баяні і співав військові пісні. Я зустрічаю його щодня і тепер не купую собі кави. Замість цього я віддаю ці гроші дідусеві, а він з посмішкою дістає з пакета смоктальну цукерку і вручає її мені. Вчора він дав мені шоколадну цукерку і сказав, що вона чарівна і перед тим як з’їсти її, я повинна загадати бажання. І знаєте, я вірю, що бажання збудеться.

***

Якось поверталася додому з роботи пізно вночі в таксі. Раптом водій різко загальмував і вийшов з машини. Я вже встигла злякатися, як раптом побачила двох їжаків, що перебігають дорогу. Виявилося, що водій вийшов, щоб зігнати їх з дороги. Так добре на душі стало, що є такі люди.

***

Погодьтеся, що люди, які роблять свою роботу з любов’ю, викликають велику повагу. Їхнє ставлення до роботи передається і їх клієнтам. Наприклад, дівчина, що продає каву в наметі на вулиці. Купуєш каву, на вулиці холодно. А вона посміхнеться, рум’янець на її щоках стане ще яскравішим. Побажає гарного дня і відразу настрій піднімається. Або, коли в магазині, продавець допомагає донести важкі сумки з покупками до машини. І ви один одному бажаєте всього доброго.

***

Випадок стався в магазині. Я купувала хліб, як раптом в магазин вбіг пацан років 12. У нього був розбитий ніс. Хлопчик був наляканий і попросив допомоги. Виявилося, що його побили невідомі і відібрали у нього телефон. Реакція співробітників магазина була такою швидкою. Жінки кинулися зупиняти кров з носа, дзвонити в поліцію. Охоронець вибіг, щоб спробувати самостійно зловити хуліганів. А покупці сказали, що будуть свідками.

***

У нашому під’їзді живуть одні пенсіонери. Всі ми отримували квартири в один час і живемо тут все життя. У однієї з сусідок онукові всього 35, але він успішний бізнесмен. Так ось у її онука є традиція. Раз на місяць він приїжджає до нас разом з друзями. Внук провідує не тільки свою бабусю, а й усіх мешканців. Запитує, які продукти потрібно купити, яка ще допомога потрібна. Всі мешканці пишуть список необхідного. А Тимур і його команда цей список виконує. І не варто думати, що всі пенсіонери в нашому під’їзді самотні. Ні, у них у всіх є сім’ї. Просто Тимуру подобається допомагати, і він робить це так, як може.

***

Якось, їдучи в тролейбусі, побачила хлопця, який намагався розплутати навушники. Завдання ще те, особливо, якщо рука зламана. Вирішила йому допомогти, просто сіла поруч, взяла навушники, розмотала і пішла до дверей, тому що наступна зупинка була моєю. Хлопець крикнув спасибі і посміхнувся. Приємно робити добро, нехай навіть маленьке

***

Зайшла недавно в маршрутку. Бачу, сидить бабуся. За її станом з першого погляду стало зрозуміло, що їй погано. Спробувала розпитати, що сталося, а вона відповісти нічого не може. Всі пасажири вийшли з маршрутки, а водій повіз бабусю в лікарню. Виявилося, що у неї інсульт і її вчасно доставили до лікарів.

***

Я їхала на навчання, коли побачила, як двоє чоловіків рибалять посередині замерзлого озера. Я, знаючи, яка температура зараз, прикинула, з якою швидкістю лід почне танути. Подзвонила знайомому, який працює в рятувальній службі, і попросила відправити наряд на це місце. Як пізніше з’ясувалося, коли рятувальники приїхали, чоловіки вже починали тонути. Так, випадково, я врятувала 2 осіб від смерті.

А які хороші вчинки робили ви? Розповідайте!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector