Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!

Часто бачите, що ваші культури на городі втрачають наснагу для росту? Не знаєте дієвий та природний спосіб підгодівлі рослин для хорошого урожаю? Тоді ця стаття точно стане вам у пригоді, дорогі наші господарі!

Що може бути кращим стимулятором росту рослини, якщо не звичайні дріжджі? Адже, саме дріжджі здатні покращити ґрунт та наситити рослину необхідними для росту речовинами.

Головне те, що дріжджами можна підживляти будь-які рослини, бо результат скрізь однаково прекрасний! 

Аби приготувати прекрасне підживлення для вашої грядки приготуйте такий розчин:

На 1 кг пресованих дріжджів розведіть в 5 л теплої води. Необхідно, аби дріжджі постояли у воді не менше однієї години.

Також можна приготувати підживлення із сухих дріжджів: розчиніть в 10 л теплої води 10 г  сухих дріжджів і 2 ст. ложки цукру та також дайте настоятися не менше ніж годину.

Дві суміші потрібно розбавити водою пере поливанням рослин під корінь у такому співвідношенні з водою: 1:5.

Аби підживити картоплю, помідори, кабачки та баклажани потрібно приготувати такий розчин: на 3 л теплої води використайте 100 г дріжджів та 0,5 кг цукру. Дайте постояти розчину тиждень. Після, розведіть у 10 л води та поливайте цим рослини.

Також, даний засіб є хорошим захисником полуниці від шкідників. Для цієї рослини потрібно використати 100 г дріжджів на 10 л води.

Підживлюйте свій город тільки у теплу погоду, тоді, коли ґрунт вже добре прогрівся. Важливо, аби підживлення відбувалося тоді, коли сонце вже не пече, тобто ввечері, бо поливши вдень, ви можете нашкодити рослині.

А як ви дбаєте про хороший ріст рослини та урожай?

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: