Як надихнути чоловіка на нові звершення? 9 порад мудрої жінки

У кожній сім’ї бувають періоди, які особливо складні. У такі моменти жінці потрібно бути особливо мудрою та пильною, аби зберегти сім’ю та залишитися тією ж щасливою парою, якою ви були до одруження. Варто проявити ніжності та мудрості й тоді все неодмінно буде — прекрасно!

Відомий сімейний психолог ділиться порадами того, як найкраще себе поводити у такі ситуації.

1. Не піддавайтеся роздратуванню з будь-якого приводу.

Не приносьте у дім всі погані емоції з роботи. Залишайте все за дверима, а вдома залишайтеся жіночною та хорошою жінкою, яка здатна підтримати свого чоловіка.

2. Не давайте чоловікові приводу засумніватися у власних силах.

Ніколи сильно не критикуйте свого чоловіка. Краще взагалі у м’якій формі пояснювати що він зробив не так, і завжди контролюйте свої емоції та слова. Якщо ви не на одинці, не робіть йому зауважень серед інших людей.

3. Ваш супутник життя далекий від ідеалу?

Кажіть прямо, що хочете, аби він вам допомагав по дому. Розприділіть всі домашні обов’язки та дбайте про чистоту та комфорт дому — разом, аби позбутися зайвих розмов та конфліктів.

4. Заохочуйте починання свого коханого.

Щиро радійте усьому, що робить ваш чоловік та підтримуйте його ініціативу. Якщо ви розумієте, що чоловік десь прорахувався постарайтеся у делікатній формі йому розповісти про його похибку, але не доводьте до конфлікту.

5. Хваліть свого чоловіка (особливо в присутності друзів і знайомих).

Розповідайте йому про його найкращі сторони особистості. Коли ви у компанії, варто розповідати про хороші вчинки чоловіка. Так ви його заохотите до більших вчинків та покажете свою щиру любов.

6. Не заганяйте чоловіка в жорсткі рамки.

Дозвольте кожному у стосунках мати свій простір. Дозволяйте  собі проводити час з друзями, навіть не намагайтеся телефонувати щопівгодини. Так ви тільки погіршите ситуацію. Прийміть те, що постійно бути разом і не відволікатися — дуже погано.

7. Не втрачайте жіночності.

Якщо постійно бути королевою, то ваш чоловік буде королем!

Саме тому, так важливо завжди пильнувати за собою. Гарно виглядати та мати гарний одяг, розкішні парфуми та спідню білизну. Будьте привабливою для нього, збуджуйте щосекунди.

Не дозволяйте рутині з’їсти вас!

8. Ніколи не критикуйте чоловіка в присутності дітей.

Якщо у вашій сім’ї вже є діти, то в жодному випадку не дозволяйте собі вирішувати якість конфліктні ситуації в присутності дітей. Старайтеся вирішити все таким чином, аби дитина навіть не здогадалася.

9. Кажуть, що «чоловік і дружина – один одного варті».

Разом ви можете подолати те, що самостійно не можливо! У сім’ї є магічна сила, що допомагає здолати будь-які труднощі. Тому, варто берегти один-одного та жити у задоволення.

Чоловіки мають сильні руки, тому вони здатні правити усім світом, а жінка здатна направляти силу чоловіка у потрібне русло.

А як ви вберігаєте свою сім’ю від конфліктів? Згідні з цими порадами?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: