Розірвати стосунки просто, а от як пережити період, який наступає після? Дамо кілька дієвих порад 

У кожні парі рано чи пізно виникають конфліктні ситуації, суперечки. Дуже важко партнерами взаємодіяти при цьому так, щоб не посваритись.

Зачасту пара може і не розмовляти по декілька днів. Та з цією проблемою мало хто звертається до психологів. А це все може привести і до розриву відносин.

І як виявилось розставання важче переносять саме чоловіки, а не жінки!

Це спростовує стереотип про те, що «сильна стать» менш емоційно ставиться до любові.

Розберемося, як допомогти собі після розставання і як підтримати близьку людину, яка розірвала відносини.  

Спочатку дайте собі постраждати, не приховуючи свої емоції, але уникаючи речей, які після можуть стати шкідливими звичками. Через якийсь час сліз, сумних фільмів і перегляду спільних фото до вас почнуть повертатися сили. Коли це станеться, не бійтеся знайомитися з новими людьми, навіть з тими, хто схожий на вашого колишнього партнера. Головне, щоб вами рухала щирість, а не бажання помститися екс-коханій. Попри те, що в суспільстві подібне частіше засуджують, ніж підтримують, це допомагає поліпшити психологічне самопочуття і зменшити тривожність.

“Люди, які швидко вступають в нові відносини, відчувають себе комфортніше в особистому житті. Вони відчувають себе більш бажаними і коханими. Можливо, тому, що вони довели собі, що можуть бути такими. Вони сильніше відчували особистісний ріст і незалежність. Їм краще вдавалося долати залежність від свого “екс”. Не було жодного прикладу, коли людина, що залишилася на самоті, відчувала б себе краще, — наводить слова психолога з міського університету Нью-Йорка Клаудії БРАМБО BBC.

Психолог і письменник Тай Таширо також зауважує, що швидкість, з якою людина знаходить нового партнера, не впливає на його особистісний ріст або якість відносин.

Якщо новий партнер схожий на колишнього, важливо частіше нагадувати собі, що вони – різні люди і не зобов’язані бути ідентичними у всьому. В іншому випадку виникають помилкові очікування.

Але що, якщо розставання переживає близька вам людина?

Ось пара нескладних порад, які допоможуть вам підтримати одного.

По-перше, вислухайте його, кажуть фахівці. Не засуджуйте, не давайте непрошених порад, не перебивайте, а просто вислухайте стільки разів, скільки людині буде потрібно для того, щоб висловити своє розчарування, гнів, образу або біль. Тільки після цього дайте йому зрозуміти, що ви перебуваєте на його боці і не збираєтеся залишати його одного.

По-друге, почніть частіше запрошувати приятеля в спокійні місця – на виставки, в кафе, кіно або просто погуляти по місту. Уникайте спільних походів в бари або нічні клуби – вони не допомагають.

По-третє, знайдіть якесь спільне хобі. Тоді людина зможе відволіктись і не думати про колишні стосунки.

А найголовніше, вам завжди потрібно бути поруч, щоб у людини, яку ви підтримуєте не виникало багато нагнітаючих думок.

А ви переживали процес розставання? Як пройшли цей етап?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector