Серіали, які варто почати дивитися прямо сьогодні

Як ще провести приємно вечір, якщо не за переглядом цікавого серіалу? Ми підготували для вас добірку, яка точно зможе заінтригувати!

«Дивовижна місіс Мейзел», 2017 рік

Забезпечена молода сім’я живе у своє задоволення у Верхньому Іст-Сайді в Нью-Йорку. Саме в той час набирав популярності стендап, який став улюбленим хобі чоловіка. Його жінка, маючи набагато більший талант, задовольняється роллю музи і домогосподарки. Однак одного разу все змінюється. Місіс Мейзл дізнається, що її чоловік насправді краде сценки чужих людей. Засмучена героїня шукає розраду в алкоголі і випадково опиняється на сцені з мікрофоном, незважаючи на те, що до жінок-коміків ставилися дуже скептично. Ця подія повністю змінила її життя.

«Корона», 2016 рік

Цей серіал має історико-біографічний грунт. Він розповідає про правління Єлизавети Другої, яка після низки події має отримати корону. Їй доведеться навчитися приймати рішення та відстоювати свою думку, що впливає на долю всієї Британії. Резиденція англійських королів сповнена політичними інтригами. Не останню роль у них відіграє прем’єр-міністр Вінстон Черчілль. Та без підтримки близьких людей правити державою Єлизаветі дуже складно. 

«Велика маленька брехня», 2017 рік

У дитячому садочку невеликого міста сталася жахлива подія. Загадкове вбивство зводить трьох матерів, у яких раніше не було нічого спільного. Об’єднані однією проблемою, героїні починають пліч-о-пліч проводити власне розслідування, паралельно допомагаючи правоохоронцям. 

«Хороший доктор», 2017 год

Хлопець з дитинства марив професією лікаря. Згодом йому вдалося стати кращим на курсі і отримати посаду хірурга в місцевій лікарні. Він віддано працював і мав багато вдячних пацієнтів. Однак ніхто й не здогадувався, що юнак страждає від синдрому саванта. Це рідкісна хвороба, яка змушує відчувати усі переживання інших людей. Саме так молодому лікареві вдавалося краще розуміти своїх пацієнтів і лікувати їх. 

«Моцарт в джунглях», 2014 год

В основі цього серіалу лежать мемуари Блер Тиндалл, відомої журналістки і музиканта. Вона вирішила поділитися закулісним життям цієї професії і розвіяти міф, що займатися класичною музикою скучно й нецікаво. Адже і цей жанр має багато нюансів. Тут присутня конкуренція, розчарування і суворий світ наркотиків й розпусти.

Головна героїня Хейлі мріє підкорити увесь Нью-Йорк. Вона робить все можливе, щоб здійснити задумане. А серіал розповідає про її пригоди на шляху до мрії. Без сили і мужності важко обійти своїх конкурентів. 

А у вас є улюблені серіали? Поділіться ними в коментарях. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector