Щасливі жінки не носять великих сумок

Сьогодні ми поговоримо про сумки. Адже складно уявити сучасну жінку без цього вкрай важливого атрибуту образу. До того ж, часом цей предмет гардеробу здатний розповісти про його власницю більше, аніж будь-які зайві слова. Одного разу я вирішила поширити у соціальних мережах одну відому цитату Евеліни Хромчено: “Щасливі жінки не носять великих сумок”. І, що очікувано, у коментарях вибухнула суперечка. Більшість поглянуло на ці слова поверхово. Мовляв, щасливі жінки носять різні сумки. Та й маленькі пасують не всім. Усе це так, але…

Велика сумка – це велика відповідальність

Велика сумка ілюструє, що у її власниці чимало турбот та відповідальності. До обов’язків такої жінки входить не тільки дім та діти, але й робота. І все це, що очікувано, забирає багато часу, зусиль та енергії. Вона нашвидкуруч запаковує до сумки все необхідне зранку. Відділів у ній багато. Тож, вміщується все. І яке у цьому щастя? Життя поспіхом. Успіх – можливо, про це далі. Але про душевну гармонію тут ні слова.

Розпочніть із дрібниць

Більшість жінок стверджують, що маленька сумка – це не практично. Але і на підборах не зручно. Адже на них теж складно бігти по справах. Коли жінка вбрана жіночно, у ній прокидається “щось” всередині. Назвемо це внутрішньою опорою. От я, до прикладу, коли підфарбуюсь, зроблю зачіску та вдягну улюблену сукню – і поводитись починаю відповідно. Навіть не хочу думати, як би я себе поводила у старих та зношених джинсах і светрі, що приховує все і мене включно. Тож, істина проста: щоб змінити щось у житті, необхідно розпочинати з дрібниць.

Маленька сумка – це ознака статусу

Ніколи не замислювались, що чим краще у жінки фінансове положення, тим менша у неї сумка. Адже їй не доводиться носити із собою воду та їжу. Лише телефон та банківська картка – і все необхідне можна придбати за на шляху. Розпочніть змінювати свідомість, тоді і життя стане інакшим. Спершу придбайте маленьку сумочку, а згодом і не доведеться носити із собою цілу купу речей.

Комфорт безцінний

Так часто я очікувала морозною зимою на трамвай, бо був проїзний. Хоча й могла поїхати додому із більшим комфортом у маршрутці. Також я нерідко йшла у дальній магазин, бо там продукти дешевші. Знайомо? А хіба ви не гадаєте, що ваш комфорт безцінний? Що кілька заощаджених копійок не стануть на противагу тим зусиллям, яких ви приклали на шляху до економії?

Щоб почувати себе готовою до різноманітних ситуацій, чимало жінок беруть до своєї сумки пів будинку. Із подібними запасами їм би і в подорож не довелось збиратись. Одразу на літак і два роки можна не повертатись! Припиніть тягнути на собі все і навіть більше. Велика сумка “приваблює” усе нові обов’язки та справи. А маленька приваблює оточуючих. Що обираєте ви? З іншого боку, чим легше вам буде рухатись, тим більше ви зможете заробляти. Тож, і в цій ситуації маленька сумка перемагає. Припиніть обтяжувати себе – і інші припинять обтяжувати вас. Істина доволі проста. Чи не так?

Прагнете змін у житті – розпочніть із маленької сумки!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector