Щасливий чоловік, який знайшов свою колишню тещу на вулиці

Петро був окриленим щастям, бо мав усе про що так давно мріяв. Він кохав свою дружину, а вона його. Здавалося б, нема прекраснішого почуття, ніж те, яке зараз переживають Петро та Дарина. Молода жінка завжди підтримувала свого чоловіка, навіть часто загоювала його душевні рани стосовно першого шлюбу.

Молодик був раніше одружений на повній протилежності Дарини — Олі. Хоч на початку відносин у них все було достатньо добре.

Все перевернуло з ніг до голови Олена нетерплячість — Петро часто їздив у відрядження, а його перша жінка не могла цього терпіти, проте нічого не казала.

У сім’ї, ніколи та сварок не було, бо Оля поважала свого чоловіка. Петро дуже любив свою тещу, та Оля взагалі не сприймала свою маму, як щось особливе у житті. Оля часто переконувала свого чоловіка у тому, що вона не гідна його, що насправді зовсім не та, за кого себе видає. Петро нехтував цими словами до певного моменту.

Його друг розповів: «Знаєш, ти краще присядь, бо історія не дуже приємна. Я хотів розслабитися і викликав до себе дівчинку. Відкриваю двері, а там твоя дружина — Оля. Вона, звичайно, просила нічого не розповідати тобі, але як я міг так?»

Петра приголомшила ця новина, він не хотів вірити, та підстав не довіряти другові — не було. Оля була вагітною, тому скандалів здіймати не хотів, вирішив дочекатися пологів та зробити тест ДНК. 

Ось і пологи, Оля запевняла у вірності, та тест ДНК довів, що я не батько дитини. Зібрав речі й пішов від жінки.

Промайнуло декілька років, як Петро зустрів нове кохання — Дарину. Вони були на сьомому небі від щастя, коли перебували разом, тому одружилися і народили двоє діток.

Бігши у магазин по продукти, Петро побачив на зупинці жінку, яка заснула. Він підійшов запитати, чи все у неї нормально дати трохи грошей на їжу, та такого розвитку подій він не очікував. Петро побачив обличчя своєї колишньої тещі. Та теж здивувалася і почала розповідати геть усе про свою Олю.

«Ой, Петрику, ви як розлучилися, так вона стала навіженою! Пиячила, приводила до дому не зрозуміло підозрілих чоловіків, взагалі не контролювала себе. Не знаю, що на неї найшло, хотіла напоумити, та вона вирішила помститися — вигнала геть з дому. Сказала, що у мене, старої, більше немає дому.»

Петро не міг вчинити інакше. Він привів у дім свою ще одну тещу, та Дарина її тепло прийняла, а діти кажуть, що це їхня третя бабуся.

А як би ви вчинили на місці Петра? Чи добре він вчинив із першою дружиною?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: