“Щастя в шлюбі – це не те, що просто трапляється…”

Феноменом голлівудських стосунків стало подружжя Пола Ньюмана та Джоан Вудворд, які прожили разом цілих 50 років. Вони змогли побудувати не лише успішну кар’єру, але й міцну сім’ю. Ніщо не завадило їм відсвяткувати разом золоте весілля.

Коли Ньюман був надзвичайно популярним і мав тисячі шанувальників, то журналісти часто запитували його, як йому вдається зберігати вірність своїй дружині, адже навколо так багато зацікавлених представниць прекрасної статі. На це чоловік відповідав дуже просто: “Чому я повинен кидатися на гамбургери, якщо вдома на мене чекає прекрасний стейк?”.

Ніхто до кінця не міг повірити, що існують такі міцні відносини серед зірок шоубізу. Звичайно, в подружньої пари були свої труднощі та проблеми, але їм завжди виходило знаходити взаєморозуміння і чути один одного.

Закохані зізнавалися, що вони за своєю натурою абсолютно різні люди, тому свій шлюб можуть справді назвати зразковим, як для співіснування особистостей, які не мають нічого спільного. Вони говорили: “Ми одружилися тоді, коли поламані речі не викидали, а ремонтували: тостери, взуття, шкарпетки. І шлюби теж ремонтували…”.

Ньюман завжди з трепетом говорив про свою дружину і ділився секретом взаєморозуміння: “Я приймаю важливі рішення, а дружина – дрібні. Наприклад, якщо я хочу жити в Каліфорнії, а вона в Коннектикуті, ми живемо в Коннектикуті. Адже це не має значення, це всього лише географія. Якщо вона вважає, що я повинен стати демократом, а не республіканцем – я стану. Це теж дрібниці. А ось зовнішня політика нашої країни стосовно Китаю – це важливо. Її я беру близько до серця”.

Зіркова пара відзначила 50 років з нагоди дня шлюбу у січні 2008 року, а вже у вересні Пола не стало. Про те, яким чином їй вдалося подолати такий шлях, можна зрозуміти з листа чоловіка до Джоан, який він написав їй у день весілля:

“Подружнє щастя – це не подарунок небес. Для того, щоб шлюб був справді хорошим, над ним потрібно працювати. Інколи саме дрібниці мають велике значення у межах однієї сім’ї.

Не потрібно засинати з негативними емоціями. Не потрібно ставитися до свого партнера, як до даності. Не потрібно нехтувати бажаннями другої половинки.

Потрібно частіше триматися за руки і говорити “я тебе кохаю”. Потрібно продовжувати залицятися навіть після багатьох років спільного життя. Потрібно зробити так, щоб медовий місяць ніколи не закінчувався.

А ще важливими є спільні цілі. Одна мета на двох. Вектор руху для цілої родини.

Безкорисливо робити приємно. Проявляти вдячність. Говорити компліменти. Не ідеалізувати один одного. Бути гнучким, терплячим і милосердним. Вміти посміятися і вміти промовчати. 

Не забувати про духовне збагачення. Надихати один одного і мотивувати.

Обоє повинні шукати прекрасне і бачити тільки хороше. Відносини, в яких незалежність однаково важлива для двох, залежність стає взаємною.

Недостатньо одружитися з потрібною людиною, потрібно стати цією потрібною людиною”.

Чи згідні ви зі словами чоловіка?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: