«Щастя – всередині нас» – 30 уроків філософії оптимізму

У важкі моменти життя Всесвіт обов’язково підставить нам своє міцне плече.

Всі ми женемося за щастям, але жодна людина не може точно сказати, як воно виглядає. Можливо, саме тому багато так ніколи і не стають щасливими. А може бути, просто не усвідомлюють цього?

30 уроків філософії оптимізму допоможуть зрозуміти, що щастя поруч з нами, а у важкі моменти життя Всесвіт обов’язково підставить нам своє міцне плече.

Зміст публікації

1. Щастя – всередині нас

Істинне щастя в гармонії з навколишнім світом, в любові, у відсутності суєти і в прагненні до своєї мрії. А багатство і влада створюють лише ілюзію щастя, яка в будь-який момент може розсипатися на уламки. Прийміть це як даність, і вам стане набагато легше жити.

2. Будьте вдячні за все

Життя – безцінний дар, посланий нам Всесвітом. І все що посилають нам небесні сили, наприклад миті щастя або хвилини скорботи, потрібно сприймати з вдячністю. Безумовно, непросто навчитися дякувати Всесвіту за завданий біль. Але прийнявши це, ви відчуєте справжнє щастя.

3. Змініть сприйняття

Не секрет, що злість і ненависть руйнують наше життя і роблять нас нещасними. Але чи варто раз по раз ускладнювати собі життя? Набагато простіше змінити сприйняття і навчитися дивитися на проблему під іншим кутом. Знаходьте позитивне зерно в негативних моментах, і жити стане набагато простіше.

4. Неможливо бути хорошим для всіх

Намагаючись ощасливити всіх навколо, ви змушені будете брехати, прикидатися і зраджувати своїм принципам. У цій гонитві ви втратите себе, а хтось все одно вважатиме вас несправедливим і невдячними. Так, можливо, краще залишитися незрозумілим навколишніми, але бути чесним із самим собою?

5. Навколишній світ – дзеркало

Всі вчинки і риси характеру, які нам так подобаються в інших людях, це відображення того, що ми любимо в собі. А все те, що нас засмучує в інших – це наше невдоволення собою. Пошукайте ці моменти в собі і спробуйте їх виправити.

6. Люди в нашому житті з’являються не випадково

Кожна людина, яку ми зустрічаємо на певному етапі життєвого шляху, приходить до нас з певною метою. Можливо, щоб підтримати нас і зігріти своїм теплом. А можливо, вона хоче дати нам урок або нагадати про щось дуже важливе. У будь-якому випадку, її поява в нашому житті несе в собі якусь цінність, яку потрібно усвідомити.

7. Вірте в те, що Всесвіт вас не залишить

Всесвіт стежить за нами і в скрутну хвилину обов’язково підставить своє могутнє плече. Можливо, він пошле щасливу зустріч з людиною, яка допоможе вирішити наші проблеми, або підштовхне до виграшу в лотерею. У небесних сил тисячі способів вирішення наших проблем. Варто лише довіритися Всесвіту і все обов’язково буде добре.

8. Перестаньте брати все близько до серця

Зізнайтеся, скільки разів ви переживали щодо результату тієї чи іншої справи, а в підсумку все закінчувалося добре. Так чи варто псувати нерви і вкорочувати життя через те, що все одно завершиться благополучно? Але навіть якщо наслідки будуть не такими райдужними, якщо ви не можете нічого змінити, то чи варто переживати даремно?

9. Природа – справжній лікар

Прогулянки на свіжому повітрі – дивовижний засіб зцілення. Гуляючи по лісі або парку, ви відпочиваєте душею, очищується від негативу, відновлюєте сили і піднімаєте собі настрій. Коли вам погано або просто сумно, вирушайте на прогулянку і море позитиву вам буде забезпечено!

10. Образи завдають скривджені люди

Не відповідайте на заподіяні кривди. Як правило, їх наносять скривджені життям люди. Просто пошкодуйте таких людей і не приймайте їх негатив.

11. Навчіться дивитися правді в очі

Це дійсно боляче. Стикаючись зі своїми страхами або слабкостями, багато хто з нас вважають за краще викручуватися, недоговорювати або відверто брехати, тільки щоб не зізнаватися навколишнім і самим собі в жорстокій правді. Але якщо ви подолаєте себе, якщо зможете поглянути правді в очі і визнати свої помилки, ви відчуєте неймовірне полегшення, і зрозумієте, як добре жити без цього тяжкого вантажу.

12. Перфекціонізм робить вас нещасними

Ми не говоримо, що прагнення до кращого це погано. Навпаки, в цьому є сенс буття. Але дозвольте собі в прагненні до ідеалу робити помилки, і не напружуйтеся, коли у вас щось не виходить. Життя для того і дане, щоб робити помилки і вчитися на них. Тому розслабтеся і будьте щасливі незалежно від результату.

13. Частіше дивіться навколо

Навколишній світ дивовижний у своїй красі і різноманітті. Але ми настільки зайняті своїми повсякденними справами, вирішенням проблем та втіленням в життя своїх мрій, що абсолютно не помічаємо того, що відбувається навколо. Ми ризикуємо прожити життя, так і не насолодившись цією красою! Скиньте рожеві окуляри з очей і погляньте на світ широко розплющеними очима!

14. Відзначайте свої перемоги. Навіть найменші успіхи

Справжнє щастя не в цілі, якої ви досягли. Воно в постійному русі до своєї мрії, і маленьких щоденних перемогах, що дозволяють підніматися все вище і вище. Святкуйте ці перемоги, адже саме з них складається справжнє щастя.

15. Навчіться прощати

Образи не дають нам з легкою душею йти вперед, жити повним життям і розвиватися. Вони тягнуть нас назад, змушуючи постійно озиратися і згадувати своїх кривдників. Навчіться прощати їх, і вам обов’язково стане легше на цьому шляху.

16. Ми володіємо неймовірною інтуїцією

У кожного з нас є безцінний дар передбачення. Він укладений в нашій інтуїції, просто в метушні днів ми не чуємо голосу внутрішньої мудрості. Зупиніться і прислухайтеся до своєї інтуїції! Вас чекає чимало сюрпризів!

17. Ви унікальні і неповторні

Серйозно! Пам’ятайте про те, що на Землі немає іншого, такого як ви! Цінуйте те, що маєте і насолоджуйтеся кожним днем, проведеним в цьому світі. Іншого такого життя у вас не буде!

18. Ви можете досягти всього, що забажаєте!

Тільки повірте в це, і почніть щось робити для досягнення своєї мети. Ви з подивом зауважите, що Всесвіт – ваш надійний помічник на цьому шляху. З його допомогою ви можете досягти неймовірних висот!

19. Оточуйте себе коханими людьми

Життя занадто коротке, щоб витрачати час на сварки, чвари і спілкування з неприємними особистостями. Оточуйте себе тими, кого любите всією душею, і насолоджуйтеся їх суспільством як можна більше!

20. Ідіть за своєю мрією

Якщо у вас є мрія, не бійтеся кинути все що маєте, заради її досягнення! Через багато років ви скажете собі спасибі, що в певний момент проявили рішучість.

21. Чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте

Діліться тим, що маєте. Грошима, розумними думками, талантом, власним теплом. Всесвіт поверне вам в триразовому розмірі за вашу щедрість.

22. Підтримуйте баланс у всьому

Не спустошуйте себе. Але і не притягайте до себе більше, ніж вам потрібно. Всього в вашому житті має бути в міру, адже це головне правило гармонійного життя.

23. Цінуйте свій час

Перестаньте витрачати час даремно. Це найцінніший ресурс, дарований нам Всесвітом, а тому використовуйте його розумно, з максимальною користю для себе.

24. Часом ми переростаємо дружбу

Не журіться, що іноді ваші шляхи з друзями розходяться, і ви перестаєте спілкуватися. Краще збережіть про них добру пам’ять, і завжди пам’ятайте, що вони були у вашому житті не просто так, а з певною метою. Можливо, цінними порадами друзів ви ще не раз скористаєтеся протягом життя.

25. Подолайте свої страхи

Життя – це боротьба, в тому числі і з власними страхами. І якщо ви твердо мають намір стати кращими, досягти гармонії і зробити черговий крок у своєму розвитку, подолавши свої страхи!

26. Дбайте про своє здоров’я

Як би не банально це звучить, але наше тіло – це транспорт, який здатний доставити нас до нашої мрії. На несправному транспорті далеко не виїдеш, та й настраждаєтеся в дорозі, а тому стежте за своїм здоров’ям, щоб відчувати радість життя до останніх днів!

27. Отже, зізнавайтесь своїм близьким в любові

Частіше говоріть своїм близьким, що ви їх любите. Даруйте їм подарунки, дивуйте, радуйте, нехай банальними дрібницями, але від щирого серця! Повірте, час, проведений поряд з улюбленими, найкращий подарунок для вас і для них!

28. Ви самі собі гуру

Слухайте поради мудрих людей, але рішення завжди приймайте самі! Навчившись брати відповідальність на себе за свої рішення і вчинки, ви відчуєте гармонію, а значить, відчуєте щастя.

29. Живіть справжнім

Живіть тут і зараз! Насолоджуйтесь кожною хвилиною! Навчіться відчувати щастя в даному моменті, і ви станете найщасливішою людиною на Землі!

30. У кожного своє щастя

Щастя багатолике. Одному для щастя потрібні багатства, іншому – гарний будинок, третьому – мета в житті, а четвертому – кохана людина поруч. Ви самі коваль свого щастя і має право вибирати те, що бажаєте отримати від життя!

Яка фраза вам сподобалася найбільше?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector