Що діти бачать у своїх мамах насправді

Тоді, коли вам на душі дуже кепсько, адже звинувачуєте себе у нереалізованих планах, почуваєте себе змученою від рутини, думаєте, що у вас ніколи нічого не вийде, то варто згадати, що у вас є точно одна людина, яка завжди вірить у вас. Саме ця людина вважає, що немає на світі кращої людини, жінки на цілій землі. Здогадалися хто це? Це ваша дитина.

1. Ви найрозумніша людина з усіх, кого знає дитина!

Так, для своєї дитини – мама найрозумніша людина у світі, адже на всі її запитання відповідаєте саме ви. Звичайно, що старша дитина буде розвиватися і шукатиме розумового натхнення у професора з університету, або у відомих політиків. Проте, у діток до 10 років – мама – це енциклопедія знань.

2. Для дітей ви справжнісінька Мері Поппінс! 

Саме так, адже ви не тільки їх годуєте, прибираєте після них, а ще й бавитеся, розважаєте та дотепно жартуєте.

3. Ви найкрасивіша!

Дітки просто обожнюють тримати свою маму за волосся, розчесати пасма, хоча це може бути просто заплутування. Діти так роблять, адже всіляко хочуть зробити маму ще гарнішою, адже для них ви і є та сама принцеса з казки.

4. Ви кращий кухар!

Хіба є щось смачніше за матусині страви? Ви готуєте для свого чада всю їжу, тому вони вже звикли до того, як ви і що готуєте – і більше нічого так не смакуватиме для них.

5. Ви можете абсолютно все! 

Дитина постійно бачить, як ви вправляєтеся з домашніми обов’язками і все виходить – ідеально. Також, ви вмієте гарно заколисувати та співати ніжні колискові пісні, а як гарно читаєте казочки на ніч – мрія! Для них здається, що ви все знаєте і все вмієте!

6. Ви читаєте казки краще за всіх на світі! 

Жоден диктор, артист, або навіть тато. Ніхто, точно ніхто не вміє так хороше розповідати історії та казки.

7. Ви можете лікувати поцілунками! 

Збиті колінця, маленькі порізи, синці та біль у горлі – все лікує універсальний метод – матусин цьомчик. Цей поцілунок такий чудодійний, що жоден лікар у світі не вміє так лікувати, як мама.

8. Ви направляєте дітей, щоб вони могли стати особистостями.

Так, ми не можемо зліпити з дитини абсолютно те, що хочемо мати, проте, багато чого залежить саме від виховання і від того, який приклад ви подаєте своїм дітям.

Зараз ви просто незамінна людина для своїх дітей, адже ви заміняєте їм друзів, нянечку, домогосподарку та казкарку. Хто ще, окрім мами може відразу виконувати стільки функцій?

А ви погоджуєтеся з тим, що материнство –  професія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector