Що може розповісти про вас форма губ

Кажуть, що очі – це дзеркало душі. Однак, наші губи можуть багато чого розповісти про характер. Деякі вчені вважають, що вуста – це одна з найважливіших деталей, на яку звертають увагу люди при знайомстві. Також вони можуть багато чого розповісти про емоції – радість, смуток чи злість. 

Наприклад, психолог та авторка книги “Мудрість вашого обличчя” Жан Геннер вважає, що губи відіграють важливу роль не тільки у характері, але й поведінці людини. Різна форма свідчить про смакові вподобання та звички у буденному житті. Також у книзі вона розповідає про стародавню техніку читання обличчя, яку використовували у Китаї. 

“Ми народилися з саме такими рисами обличчя не випадково. Це було закладено у нашій ДНК. Вони тісно пов’язані між собою і можуть розповісти про вас багато чого”. 

Ось декілька прикладів того, що може розповісти про вас форма вуст.

Природні та пухкі губи

Вуста, які однакові за своєю формою та досить пухкі показують, що людина є досить чуйною та милосердною. Вона ніколи не пройде повз чужого горя та з радістю завжди прийде на допомогу. Як приклад можна згадати відому акторку Анджеліну Джолі, яка зараз активно займається волонтерством та є послом доброї волі ООН. Жінка усиновила трьох дітей, що свідчить про її щире серце та великодушність. 

Тонкі вуста

За словами пані Жан, жінки з такою формою вуст схильні до самотності. Вони боязливі та не поспішають приймати важливі рішення, які здатні змінити їх життя або ж просто вийти з зони комфорту. Однак, шлюб з такими людьми досить міцний та чудовий, адже вони вміють підтримати свого партнера та завжди разом долати життєві труднощі. Серед володарок тонких вуст найкращим прикладом є Кірстен Данст – американська кіноакторка.

Пухкі губи в центрі та тонкі кутики

Такі люди обожнюють увагу та завжди прагнуть бути у центрі всіх подій. Їх мета у житті – бути чемпіоном у всьому та насолоджуватися на повну. Не секрет, що вони можуть бути егоїстами та “королевами драми”, але часто жінки здобувають висот в акторській кар’єрі чи стають популярними моделями, як Кріссі Тейген.

Стріла купідона

Жінки, у яких чітка лінія верхньої губи з невеликим поглибленням всередині володіють великим талантом. Їм легко вдається малювати цікаві картини, писати чудові пісні та грати неперевершені ролі у кінематографі. Однак, вони надто імпульсивні та часто керуються своїми емоціями. Яскравий приклад – відома співачка Тейлор Свіфт, яка здобула славу завдяки бурхливим романам з популярними акторами та виконавцями. 

Губи, які часто називають “качиний дзьоб”

Ці губи вважаються стандартним розміром – невеликі, не надто пухкі або ж плоскі, без визначної дуги купідона та приблизно одного розміру в ширину. Володарки таких вуст здатні легко долати життєві труднощі та знаходити вихід з ситуації. Також вони є чудовими співрозмовниками, які з радістю підтримають будь-яку тему, навіть якщо не надто добре у ній розбираються. А про почуття гумору годі й говорити, адже воно у них просто відмінне. Варто згадати про відому американську акторку Емму Стоун, яка зіграла у багатьох комедійних фільмах та серіалах.

Суцільна верхня губа

Жінки, у яких відсутня дуга амура є досить відповідальними та будуть з сумлінням виконувати свою роботу. Вони часто можуть нехтувати власними інтересами заради комфорту інших. Ось, наприклад, Джулія Робертс, яка отримала аж три премії “Золотий глобус”. 

Округлі кутики по центрі верхньої губи

Володарки таких вуст є досить чуйними та завжди будуть співчувати вашому лиху. Вони можуть примати будь-яку незначну образу чи зауваження близько до серця. Таку форму губ має американська акторка Аманда Сейфрід, яка часто знімається у мелодрамах. 

Неприродна форма вуст, які збільшили за допомогою філерів чи ботоксу

Здається, що такі жінки є володарками своєї долі та часто будуть плисти проти течії. Однак, пані Жан вважає, що це насправді просто егоїзм та самозакоханість у поєднанні з підлітковими комплексами. Часто вони не можуть довго зустрічатися з одним й тим самим партнером, адже прагнуть знайти ідеал. Але такі жінки здатні збудувати успішну кар’єру у бізнесі. Як приклад – Кайлі Дженнер, яка зараз є однією з найвпливовіших дівчат світу завдяки власній компанії у виробництві косметики. 

А ви погоджуєтеся зі словами Жан Геннер? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector