Що означає кохання для кожного знаку Зодіаку

Звісно, любов — одне з найсильніших почуттів. Однак воно дуже непередбачуване, нестабільне та дивне. Кожна людина розуміє його по-своєму. У кожного своя любов, своє розуміння і свій її прояв.

Овен

Переважно Овни приймають незважені рішення. Дуже неочікувані та поспішні, вони замало думають перед своїми вчинками. Не дуже серйозно вибирають партнера для стосунків і віддаються емоційній інтуїції. Проблеми виникають, коли пристрасть і емоційність у стосунках майже втрачається. Бачити, що твоя людина не та, якою ти собі уявляв, важко.

Овни або знову намагатимуться запалити любов або ж захочуть піти від цієї людини. Для них найважливіше — любов і пристрасть, динамічність і активність, інакше стає нудно.

Телець

Цей знак Зодіаку протилежний до Овнів. Тельцям необхідна стабільність, серйозність намірів та передбачуваний хід подій. Найважливіше для них — бути переконаними у вірності партнера. І якщо нудно, то нічого страшного. Бо головне — стосунки, а змінювати щось так їм не хочеться…

Близнюки

Близнюки загалом по житті дуже мінливі, що вже говорити про кохання. Вони можуть любити і навіть хочуть цього, але вони не готові до перешкод. У них постійні зміни настрою, нові бажання та прохання, вони думають про себе, а не про партнера. Для них є нормою з кимось пофліртувати, а партнер хай думає, як хоче.

Важливо, що партнер любив поговорити щиро і вмів це робити. Якщо їм буде чогось не вистачати, то вони легко знайдуть когось більш цікавого.

Рак

Надзвичайно ніжні та емоційні Раки не розуміють, як це, коли у когось іншого також є свої емоції. Вони чудові партнери, люблять затишок, дім, усі блага несуть до власного дому, їм подобається стабільність на великі спільні стосунки. Але інколи вони не здатні розуміти, що їхній вибір неправильний, їм важко вийти зі стосунків, коли вони є нещасливими.

Лев

Сильні Леви, хоча і дуже люблять себе, але віддаються партнерові повністю. Вони найбільш віддані партнерам. Але лише в тих випадках, коли впевнені у справжньому коханні. А загалом їм не важко побути з кимось 1-2 ночі і впевнено піти.

Хоча Леви сильні та вперті, їм важко піти на контакт першими, часто їм заважає власна невпевненість. Вони бояться прив’язатись до людини і погубити себе. Однак це триває не довго, з часом Лев може й сам запропонувати стосунки.

Діва

Діви дуже скромні та ніжні натури, але в них є і перчинка. Цілковито непостійні та мінливі люди! Кажуть, що хочуть стабільності з емоціями, грошима, партнером, та насправді їм подобається такий вільний спосіб життя. Якщо їх щось дратує в партнерові, то вони не терпітимуть, а просто підуть.

Чомусь склалось враження, що Діви дуже домашні та чуйні, але вони ще ті егоїсти, адже на перший план завжди висувають себе. І поки їм буде добре — доти триватимуть стосунки.

Терези

Терези готові не полишати своїх партнерів. Вони не можуть терпіти самотності. Тому постійно шукають нових стосунків, щоб кимось і чимось заповнити свою порожнечу і свій час. Вони люблять, коли все за їхнім планом і всі їх слухаються.

Вони чудово поводять себе в серйозних стосунках, бо мають на меті емоційну стабільність. Але перед тим, як прийняти рішення про серйозність, довго мучать партнера.

Скорпіон

Скорпіони — однолюби. Вони готові робити все для своєї половинки і віддаватись їй також усе до останнього. Вони люблять раз і на все життя, але якщо ви їх зрадили, то не чекайте пробачення. Чекайте хіба жорсткої помсти.

Скорпіони — сильні контролери. Хочуть знати усе і контролювати усе. Навіть вас.

Стрілець

Якщо є хтось серед знаків Зодіаку, хто не створений для серйозних стосунків, то це точно Стрілець! Його бажання постійної волі та пригод не дозволить сидіти вдома з дружиною чи чоловіком за буденною вечерею. Вони думають, що здатні на стосунки, але потім, пробуючи, розуміють, що це не їхнє і не варте таких страждань.

Одноманітність — не для них. Разом може бути Стрілець хіба з таким же шукачем пригод, як і він сам.

Козоріг

Козороги — найкращі для серйозних стосунків. Вони обожнюють, коли усе чітко за планом, коли вони сам розпоряджаються сімейним бюджетом і дбають про чистоту сорочок членів родини.  Їхнє життя — це взаємність. Якщо вони поділились з вами сокровенним, то зробіть це і ви. Діти — сенс їхнього існування.

Водолій

Водолії не вірять в те, що мати стосунки обов’язково. Їм добре бути і самим. Але якщо ви якимось дивом буквально затягнете його в стосунки, то будьте готові до того, що дружбі він надаватиме набагато більше уваги, ніж вам. Найкращий варіант — це коли ви друзі і коханці. А ще він не бачить нічого, крім себе.

Риби

Рибам не важко погодитись на серйозні стосунки, бо вони легко піддаються поривам емоцій. Їхній романтизм, як завжди, не дає подивитись правді в очі. Вони живуть в своєму світі і бачать у партнерові те, що хочуть бачити. Але вони не залишать непоміченими якісь заборони у свій бік. Якщо ви забороните займатись їм творчістю чи бути дуже емоційними, то залишитесь самі. ще й зі скандалом.

А який вид любові обираєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector