Що про вас говорить ваша зовнішність: 8 дивовижних фактів

Ви знали про те, що зовнішність людини може багато розповісти про її характер? Звичайно, всі кажуть почекати та пізнати душу людини, адже зовнішність це лише оболонка, але насправді, вона вже працює на вас, а інколи проти. 

Ці факти можуть вас зацікавити!

1. Люди можуть дати досить точні характеристики людини всього по одній фотографії

Людей попросили сфотографуватися в двох позах: перша точна та нейтральна, а ось другу вони повинні були вигадати самостійно. Ті хто їх оцінював краще підбирали характеристики саме до спонтанної пози. До нейтральної пози підбирали лише по 3 характеристики, але й ці відповіді сходилися з реальністю.

2. Люди оцінюють вашу фізичну силу за кістками обличчя

Людей, які посміхалися на фото називали добрими та чуйними, а ось людей зі злим або серйозним виразом обличчя рідко описували цими словами. А ось щодо фізичної сили, то людей з широкою кісткою обличчя вважали набагато сильнішими. 

3. Жінок приваблюють більш мужні чоловіки в певні періоди їх менструального циклу

Ви знали, що жіночі уподобання щодо чоловіків змінюються відповідно до їх менструального циклу? В період овуляції жінок більше приваблюють мудрі та зрілі чоловіки. Працює це лише в тому випадку, якщо жінка не приймає протизаплідних таблеток.

4. У обвинуваченого на лаві підсудних ризик отримати смертний вирок або довічне ув’язнення набагато вищий, якщо його обличчя не викликає довіри

Вчені досліджували це питання декілька років. Вони робили фото сотні підсудних й дійшли до висновку, що люди з менш привабливим обличчям отримували суворіші покарання.

5. Ваша зовнішність також багато говорить про ваше здоров’я. Ранні зморшки, наприклад, – ознака проблем з серцем

Деякі дослідження говорять про те, що жінки без проблем із серцево-судинною системою виглядають набагато молодше.

6. Лікарі можуть сказати хворієте ви чи ні, просто поглянувши вам у вічі

У людей з діабетом на сітківці ока з’являються червоні цятки. Якщо вчасно не почати лікування, це може завершитися сліпотою.

7. У чоловіків довжина пальців може бути пов’язана з довжиною пеніса

Це довів дослід корейських вчених. Вони перевіряли чоловіків до 20 років та виявили, чим менша різниця між вказівним і безіменним пальцем, тим більший розмір чоловічих принад. Це доволі просто пояснити, адже на все це впливає рівень тестостерону в утробі матері. 

8. Ваш зріст може розповісти про ризик певних захворювань

Дослідження виявили, що у високих людей є набагато менше ризиків виникнення серцево-судинних захворювань, а ось низькі люди рідше мають онкологію. Все це залежить від гормону росту, який захищає людей від тих, чи інших хвороб.

Ви знали, що наша зовнішність може розповісти так багато?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector