Що робити, якщо чоловік бреше? 3 причини чоловічої брехні

Наша порада: докопайтесь до істини.

Якщо ви трохи недоговорюєте чоловікові, то нічого страшного не станеться, правда ж? Бо ж і справді, ми, жінки, вміємо чимало перебільшувати, прикрашати, драматизувати. З мухи робимо слона, і це ще в кращому випадку. Але якщо для нас це норма і ми сприймаємо це нормально, то як із чоловіками? Їм також можна трохи прикрасити ситуацію, адже вони теж хочуть здаватись кращими, красивішими, добрішими та приємнішими. Та як же ранить біль жінок, коли кохані чоловіки починають брехати… То ж чому вони брешуть?

3 причини чоловічої брехні

1. Справити враження

Соловейки співають, індики розпушують хвости, а чоловіки брешуть. Що спільного у всьому цьому? Усі вони хочуть привернути увагу жіночої статі, звабити, зацікавити, спонукати до певних дій. Він лише хоче будь-яким шляхом завоювати жінку і отримати бажане. Він може брехати про свій вік, заробіток, моральні цінності та можливості для того, щоб сподобатись вам. Чоловіки люблять, коли ними захоплюються.

2. Уникнути наслідків

Є ще одна причина чоловічої брехні. Наприклад, ваш чоловік місяцями мріє про риболовлю, але знає, що ви будете проти і це призведе до чергового скандалу. Тож, щоб задовільнити свою потребу і не засмучувати вас, він може збрехати. Замість роботи будуть друзі, замість термінових справ — риболовля. Але хто в цій ситуації крайній? Будьмо відвертими, все ж жінка. Чому? Бо саме вона змусила чоловіка так поводитись, загнала його в рамки і постійно контролює.

3. Зберегти волю

Бувають й парадоксальні ситуації: чоловік бреше, що закрутив тюбик зубної пасти, коли насправді цього не робив, каже, що з’їв лише бутерброд, коли насправді доїв суп. здавалось би, нічого страшного не сталось і це якісь дрібниці, навіть не варті уваги, правда ж? Але що отримуємо насправді? Жінка так сильно його контролює, що він таким способом намагається довести самому собі, що він чогось вартий і сам може прийняти певні рішення. Підлітковий спосіб показати мамі самостійність.

Як впізнати брехню?

Тут всі легкі й відомі методи намагання приховати щось: він перестрибує з теми на тему, починає швидко говорити, довго думає перед тим, як щось сказати. Чоловікова дивна реакція на щось звичне видасть його брехню. Навіть паролі на телефоні й агресія нізвідки — усе це розкаже про брехню. Але є ще один спосіб: він даватиме вам багато уваги, даруватиме подарунки й говоритиме ніжні словами. таким чином він намагається залагодити свою провину.

Що робити, коли чоловік бреше?

Зрозумійте ситуацію. Не треба накопичувати мовчання з образами, а потім зірватись в час скандалу й істерики.

Може, він бреше, щоб врятуватись? Не завжди брехня — це про зло. Може, в нього є неприємності, які можуть вам загрожувати як мінімум вашими переживаннями. Він хоче вберегти вас від негативу, тому тримає в таємниці певні справи й мусить вигадувати щось для відповідей на ваші запитання.

Може, він просто погано вихований? Часто дорослі люди брешуть, коли в дитинстві жорстоко страждали за правду. Якщо ж чоловік, який сприймав насилля в юному віці, образ за дружину жінку-матусю, яка в усьому його контролює, то й тип поведінки залишиться таким же, як і з мамою.

Якщо він залежний від чогось, то бреше заради виживання. Погодьтесь, виникли б проблеми, якби він зізнався що наркоман чи ігроман. А брехня забезпечує йому спокійне життя і вас поряд. Тут, звісно, потрібно працювати над залежністю, тоді й брехня зникне. Але цього обов’язково має хотіти чоловік.

Підсвідомі дитячі комплекси теж можуть стати причиною брехні чоловіка. Тут потрібно звернутись до фахівця.

Та найчастіша причина брехні — зрада. Тут неймовірно важко відновити той рівень довіри, що був до того. Потрібно безліч зусиль, бажання обох та шаленої любові. Все ж є пари, які змогли разом це пройти й відбувати свою фортецю кохання.

Тож кожна причина брехні має багато своїх підводних каменів. Не забувайте про нашу голову пораду: докопайтесь до істини.

А як ви думаєте, яка основна причина брехні чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector