Жінка, яка себе поважає, миттю відкине цих 9 речей

Якщо ви хочете любові, то насамперед потурбуйтесь про самоповагу.

Чоловіків магнітом притягує до тих, хто захоплюється собою. Впевнені в собі жінки цікаві й недоступні, з ними хочеться знайомитись, спілкуватись, проводити цікаво час. Тож якщо ви хочете чоловічого захоплення та любові, то насамперед поважайте себе. А жінка, яка поважає себе, ніколи не буде такою:

1. Не буде жінкою “Так”

Чоловіки, як і жінки, поважають тих, хто має свою думку, вміє її аргументувати, відстояти та залишитись при ній після адекватної, звісно, суперечки. 

2. Не напиватиметься

Чоловіки тут є різні і думають трохи дивно. Якщо хтось з їхніх друзів напився й поводився неадекватно, то він просто класно проводив час, а якщо це зробила жінка — то це сором.

3. Має своє життя

Чоловікам подобається бути важливою частиною життя жінки, але вони не прагнуть бути її світом. Жінка, яка сама себе поважає, буде мати власне життя, хобі, інтереси, коло спілкування. її життя не починатиметься й закінчуватиметься лише на чоловікові.

4. Не спатиме з першим ліпшим

Близькість при першій зустрічі — це ознака неповаги. Чоловіки переважно не цінують такої легкої здобичі, тому й зникають після того єдиного побачення. Жінка ж отримає надію і потім довго страждає, залишаючись з розбитими мріями, відчуттям приниженості.

5. Не брехатиме

Чесність цінують усі, адже вона справді заслуговує на повагу. Навіть найменша дрібничка-брехня може потім призвести до розриву стосунків.

6. Не жалітиметься на колишнього

Чоловіки ненавидять порівнянь. Та й взагалі існує не лише жіноча солідарність, а й чоловіча. Навіщо йому вислуховувати про те, який козел ваш колишній? Тримайте себе в руках, а язик за зубами. Ви можете розповісти коротко, сухо і не надто емоційно, а нарікання на колишнього нікому приємними не будуть.

7. Не фліртує з іншими чоловіками

Тут не зовсім про ревнощі. Просто така ваша поведінка може заплямити вашу репутацію, через що страждатиме він. Жодний чоловік не хоче, щоб йому принесли роги, цього не потерпить чоловіча гідність. 

8. Буде собою

Така жінка є самодостатньою, знає собі ціну, знає свої сильні та слабкі сторони. Вона не бачить нічого поганого в тому, щоб бути собою, бо впевнена в собі. Тож маски вона не носитиме.

9. Буде леді

Саме леді є ідеалом жінки для чоловіка. Леді не буде розкидатись незрозумілими словами, не буде влаштовувати істерик та принижуватись, не намагатиметься тягнути усе на собі. Вона жіночка, вірна, віддана й впевнена в собі.

А що б ви додали до цього списку?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector