Що треба пам’ятати татові доньки

Татусева любов — важливий вплив на формування дівчинки як особистості. Це те, що вона пронесе з собою усе життя.

За даними досліджень, дівчатка, яким тати надавали достатньо увагу, в майбутньому стають більш емоційно стабільними, впевненими в собі і активними в соціумі. Відповідальність чимала.

1. Тато показує приклад, як до неї має ставитись чоловік

Дитина бачить модель поведінки в сім’ї — ставлення чоловіка до жінки, їхні стосунки, спілкування, контакт, розподіл обов’язків, взаємоповагу чи її відсутність. В юному віці підсвідомо дівчинка шукає такий же тип сім’ї, навіть якщо її дитинство було нещасливим. А все тому, що дім і сім’я асоціюється з захистом.

Таким чином дівчина обиратиме собі майбутнього чоловіка. Тому так важливо, щоб тато з повагою ставився до мами, показував свою любов і приділяв достатню увагу часу. Якщо ви не навчитесь, наприклад, спокійно вирішувати конфлікти, то такі ж проблеми будуть у вашої дитини впродовж всього життя.

2. Не треба соромитись проявляти почуття

Кожна доросла жінка в глибині душі залишається маленьким світлим промінчиком своїх батьків, це допомагає їй пережити стресові ситуації, отримуючи піклування про себе. Саме татова любов формує в дівчинки любов і повагу до себе, вона розуміє, що заслуговує підтримки в будь-якій ситуації.

3. Треба переконати її в її ж красі внутрішній і зовнішній

Через постійно змінні модні тенденції та створення нових ідеалів краси багато дівчат та жінок страждають тим, що не можуть повноцінно й об’єктивно оцінити себе. Вони намагаються слідувати зразкам з журналів і розчаровуються в собі, від цього їхня самооцінка падає іще більше. Саме тато має вплив на формування самооцінки дівчинки, яка має добре розуміти, що вона гарна, не прагнути бути на когось схожою.

4. Важливість безумовної любові

Що б не сталось, в якому б віці не була жінка, вона має знати, що завжди їй допоможе тато, який захистить, приголубить, заспокоїть і допоможе вирішити її проблеми. Таку довіру майже неможливо побудувати в старшому віці, вона формується змалечку.

5. Їй дуже важливо, щоб тато її чув

Незалежно від віку, дівчинка чи жінка хочуть і мають бути почутими. Дуже важливо не ігнорувати дитину в її, здавалось би, дивних і зовсім непроблемних проблемах. Саме в той період в дівчинки формується довіра і відчуття важливості для інших. Якщо знехтувати цим, то вона закриється в собі і більше не довірятиме вам. Щобільше, в майбутньому їй буде важко довіряти людям, а чоловіка шукатиме такого, який не зможе її підтримати.

6. Щасливі спогади — цінний подарунок

Часто батьки забувають, що діти насправді більше цінують не подарунок з магазину, а батьківську увагу. Особливо тати, які не знають, що робити із доньками, часто дарують їм подарунки чи дають гроші, щоб таким чином відкупитись, але дівчинка так і не отримує уваги тата.

Подарунки колись зламаються і забудуться, а маленькі сімейні традиції назавжди залишаться в спогадах. Що ви хочете, щоб пам’ятала про вас донька? Ляльку? Чи те, як ви гуляли із нею щонеділі?

7. Вчити має не лише мама

Дівчинка — це не лише рожеві сукні і ляльки. Доньці буде цікаво все, що запропонує їй тато, бо це для неї буде чимось новим, відкриттям. Ви можете поремонтувати разом щось, замінити чи зробити власноруч.

Тільки не думайте, що в таких випадках дитина лише буде вам заважати. Ви можете дати їй дуже просте завдання, але вона обов’язково пишатиметься тим, що допомагала вам у важкій справі.

Звісно, цей список можна доповнити. Але ці 7 пунктів — основа майбутніх теплих стосунків тата й дочки.

А які спогади у вас, пов’язані з татом?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector