Шлях до серця кожного знака Зодіаку

До кожної людини є унікальний підхід. Знаючи про переваги та особливості знаків Зодіаку, ви зможете підкорити серце представника будь-якого зодіакального сузір’я.

До кожної людини є унікальний підхід. Знаючи про переваги та особливості знаків Зодіаку, ви зможете підкорити серце представника будь-якого зодіакального сузір’я.

Любов має чисто енергетичну основу. Якщо ви хочете зав’язати стосунки з кимось, хто вже справив на вас враження, необхідно знати насамперед не любовну сумісність з ним або з нею, а шлях до серця людини. У кожного знака він свій.

Овен

Шлях до серця Овна будь-якої статі лежить через покірність. Хочете сподобатися Овну? Покажіть йому, що ви можете робити те, що він хоче. Так, це може бути важко для вас, але доведеться проковтнути гордість і проявити гнучкість. Не потрібно в усьому погоджуватися, плазувати перед ними. Вони просто хочуть, щоб все було за їхніми правилами. Звичайно, це немало, але тільки так вони зможуть вас полюбити. Будь-які спроби вступити з ними в суперечку або в суперництво вони сприймуть протилежно. Як би ви їм не доводили, що ваші наміри благі, вони не почують вас. Хочете довести щось – в любові з Овнами вам не пощастить.

Телець

Тельці постійно здійснюють вчинки, від яких у навколишніх людей може початися паніка. Люди рідко розуміють Тельців, але якщо це буде під силу вам, то у вас буде великий шанс їм сподобатися і завести дружбу або закохати їх у себе. Ці люди вміють дивувати і справляти враження. Покажіть їм, що ви ними захоплюєтеся, тоді вони вас полюблять. Зауважте їх, зробіть їм приємне. Вони жадають вашої уваги, як маленькі діти, роблячи щось яскраве і незвичайне. І чоловіки, і жінки-Тельці однаково сильно отримують задоволення від того, що на них дивляться і захоплюються ними.

Близнюки

Шлях до серця Близнюків лежить через ніжність. Дівчата і жінки-Близнюки обожнюють, коли за ними доглядають, кажуть їм теплі слова. Вони люблять вухами. Чоловіки більше цінують  вчинки. Ідеальний варіант дій для людей, які без розуму від Близнюка, – дати йому надію, потім розчарувати його, а потім знову бути з ним. Такі «хвилеподібні» стосунки зведуть його з розуму і закохає в вас так сильно, що відкрутитися потім буде практично нереально. Єдине, з чим астрологи радять бути акуратними – це відштовхування. Перестараєтеся – вас зненавидять і не те, щоб любити, а навіть дивитися в вашу сторону не будуть.

Рак

Раки самі помітять вашу любов, але якщо ви відчуваєте, що цього не відбувається, то спробуйте справити на них враження своїм розумом, ерудицією, знаннями. Дбайте про них, тому що вони сімейні люди. Покажіть їм, що з вас вийшов би прекрасний батько. Словом, вам доведеться довести Раку, що ви людина непересічна, незвичайна, добра і цінуєте сімейні тенета, бо до шлюбу і кохання Раки ставляться дуже претензійно і уважно.

Лев

Щоб сподобатися Левам, доведеться постаратися. Ви маєте стежити за собою, бути самодостатніми, цікавими, розумними. При цьому зовсім не обов’язково, що Леви самі будуть такими. Якщо ви почнете принижувати їхню гідність і не будете говорити, що вони найнай, то проходьте мимо. Шлях до серця цих людей лежить через схвальні відгуки. Ви маєте їх любити, щоб вони полюбили вас, хоча тут вирішувати вже їм, на жаль.

Діва

Діви шаленіють від охайних людей, тому що вони терпіти не можуть бруд, пил і безлад в будинку. Якщо ви зможете терпіти їхні настанови і моралізаторство з цього приводу, то вам з ними по дорозі. Ще Діви дуже трепетно ​​ставляться до прояву гендерних якостей. Жінки-Діви терпіти не можуть метроsекsуальних чоловіків, які надмірно стежать за собою. Їм потрібні «справжні мужики», зі шрамами, матюками і силою. Чоловікам-Дівам ж до вподоби прості дівчата і жінки, слабкі, боязкі і беззахисні. Будьте такими, щоб сподобатися Діві. Далі все піде як по маслу.

Терези

Терези обожнюють бачити в людях дипломатичність. Якщо у вас немає ніяких доказів, то не варто відстоювати свою точку зору в суперечці з ними. Терези обожнюють раціональність, вони люблять розуміючих людей, які здатні думати не тільки про себе. Якщо ви не готові стати добрими і навчитися гнучкості у веденні діалогу, то вам з ними не по дорозі. Найліпший шлях до серця Терезів – щирі розмови, спілкування, дружба. Спочатку ви стаєте їм друзями, потім коханцями, потім ви одружитеся з ними або вийдете заміж. По-іншому ніяк.

Скорпіон

Скорпіони потребують ваших компліментів, але не тому, що вони самолюбні і егоцентричні, а навпаки – через те, що часто мають низьку самооцінку. Що саме подразнює в процесі створення враження на цих людей, так це те, що вони постійно вимагають цих компліментів. Через кожну дрібницю вони можуть на себе наговорювати: «Мене ніхто не любить». Є один великий плюс у Скорпіонів в плані любові – якщо вони повірили вам, перейнялися вашими почуттями і вчинками, словами і діями, то вони встануть за вас горою, будуть найкращими партнерами, друзями, коханцями.

Стрілець

Стрільці – це, ймовірно, найбільш самостійні істоти у Всесвіті. З ранніх років вони самі заробляють, мають стійку думку з приводу всього на світі. У любові головне – не заважати їм. Щоб справити на них враження, потрібно захоплюватися ними, робити компліменти, але не носити на руках. Вони хочуть рівності у стосунках і свободи. Якщо ви підійдете, наприклад, до дівчини-Стрільця і ​​скажете їй «виходь за мене», то від вас втечуть так, що пил навколо буде осідати дуже довго. Ні, їм потрібен той, хто зможе не заважати їм. Так вже вони влаштовані. Покажіть їм, що у вас є гроші, щоб прогодувати себе. Покажіть їм, що ви готові терпіти їхні  витівки і давати ту свободу, про яку вони мріють або яку вони не готові втратити.

Козоріг

Ці люди дуже приховані. Шлях до їхнього серця дуже довгий і посипаний хиткими пісками і найгострішими кинджалами, стрілами, вогнем, дощем, вітром. Загалом, важко знайти до них підхід, але ймовірність така є. Козорогам потрібно або робити пропозицію, або відразу погоджуватися. Вони обожнюють покірність і довіру. Це люди, які намагаються одружуватися лише один раз в житті. Їм не потрібні прогріхи, так що доведеться довести свою відданість.

Водолій

Водолії тільки з виду здаються такими впевненими в собі, хоча в глибині душі вони дуже вразливі і завжди думають, що з ними щось не так. Покажіть їм, що ви знаєте все про них. Доведіть їм, що вони можуть вважати себе красивими, розумними і здатними. Не звертайте увагу на їхні жарти і образливі вчинки. Така їхня суть, яку змінити не вийде. Водолії люблять шалених людей, але зі своїми принципами і з високим рівнем інтелекту.

Риби

Риби дуже часто змінюють свої уподобання, а тому не зможуть точно сказати, подобаєтеся ви їм чи ні. Виходячи з цього, вам буде потрібно дві речі. Перша – це сила характеру, яка допоможе вам терпіти їхній постійно мінливий меланхолійний настрій. Друга – талант в прямому сенсі цього слова. Риби люблять людей незвичайних. Є і другий тип Риб. Ваша справа і ваша турбота – вгадати або дізнатися, які Риби перед вами – любителі творчих або пересічних людей. Постарайтеся не вішати ніс і не відштовхуватися від того, наскільки високими ваші шанси є в тому чи іншому випадку. З будь-яких правил є винятки, тому вам не варто переживати, якщо ви несумісні з людиною в любові. Шукайте шлях до серця вашого обранця або обраниці, не обмежуючи себе нічим. Удача в любові буде завжди з вами в такому випадку.

А хто ваш партнер за Зодіаком?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector