Швидке та сучасне консервування. Гарні способи, про які мало хто знає

Зараз існує безліч рецептів для консервації. Люди діляться своїми секретами приготування в соцмережах, виставлять давні родинні рецепти в інтернеті. Це ж так зручно – зберігати корисні продукти на увесь рік.

Але, на жаль, не всі продукти можна зберігати так довго. В такому випадку пропонуємо вам скористатися альтернативними способами заготівлі на зиму.

 

  1. Швидке замороження.

Продукти можуть зберігатися у морозильнику декілька місяців. Для цього необхідно помістити їх спершу у контейнер, або пакет, які відмічені спеціальною позначкою.

Також напишіть зверху на пакеті чи контейнері дату заморозки. Це важливо, щоб знати потім, чи придатний продукт для вживання. Не розморожуйте декілька разів. Краще беріть порційно на один раз, а решту залишайте в морозильнику.

Завантажуйте морозильну камеру з розрахунком 1 кг на 8 літрів об’єму. Не більше. Це допоможе зберегти нормальне функціонування морозилки в потрібному температурному режимі.

 

  1. Сушіння.

Сушити можна фрукти, зелень, лікарські трави та овочі.

Щоб зберегти корисні вітаміни та мікроелементи зелених овочів та лікарських трав просто розкладіть їх нещільно на протязі, або зв’яжіть пучками та повісьте провітрюваному приміщенні.

Зелень потрібно помити та добре струсити, потім розкласти на серветку і накрити марлею. Серветка вбиратиме вологу, тому її потрібно постійно міняти на суху. Зелень підсушиться цілком лише через тиждень.

Абрикоси, яблука, сливи, груші та виноград залишають сушитися у затінку на дворі. Попередньо фрукти миють і  видаляють кісточки та серцевину.

Баклажани, моркву, горох, часник, перець та квасолю сушать аж 10 днів. Спочатку овочі потрібно нарізати та занурити в підсолений окріп з розрахунком 1 ст. л. на 1 літр води. А потім залити холодною водою. Під час сушки овочі потрібно постійно перевертати.

 

  1. Вакуумна консервація.

Вакуумна консервація зберігає корисні властивості продуктів втричі довше, ніж звичайна. Все, що для цього необхідне: звичайні скляні банки, спеціальні багаторазові кришки та помпа.

Загалом, повітря в банку потрібно накачувати від 6 до 20 разів. 

До помпи додається інструкція, уважно слідуйте їй при консервуванні. Щоб забезпечити кращу герметичність можете використати ущільнювач під кришку, а також не заливати пару сантиметрів до вершечка банки окропом.

 

А якому способу консервування надаєте перевагу ви?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector