Сина я виховала сама. Чоловік залишив нас і пішов. На мені тоді ще висіла іпотека. Протягом 15 років він жодного разу не з’явився на нашому порозі і навіть не подзвонив.

Мою історію зрозуміють ті матері, які хоч раз отримували від своїх синів несподіваного «ляпаса».

А щоб ви зрозуміли весь мій смуток, розповім все спочатку. Сина я виростила одна. Чоловік залишив нас і пішов. На мені тоді ще висіла іпотека. Протягом 15 років він жодного разу не з’явився на нашому порозі і навіть не подзвонив.

Мені сказали, що у нього нова сім’я. Я особливо не переймалась тим, де він і як поживає. Зраду пробачити не можна! Тільки відпустити і більше ніколи не впускати таких зрадників у своє життя.

І ось, минули роки, як раптом, з’явився мій любий і таємно призначив синові зустріч.

У нього зараз величезний бізнес, кілька будинків і машин. Так ось він вирішив підкупити сина і заманити його на свою сторону. Він прийшов на зустріч із новим комп’ютером і телефоном! Яким же, перепрошую, покидьком треба бути, щоб так з дитиною себе поводити. Адже плювати він хотів на те, як живе його син всі ці 15 років.

А може, я його продала, щоб закрити іпотеку, яку він на мені лишив?!

Але не це дивує! Мене здивувало тільки одне, що мій син піддався! Йому вже 20 років, далеко не 12, щоб заманювати подарунками і дорогими іграшками. Але, схоже, в ньому, як і в його батька, є жадібність стосовно матеріальної частини життя.

Батько знайшов для нього кращих репетиторів, купив йому гору брендового одягу. Тепер син приходить додому і замикається в своїй кімнаті. Він якось навіть сказав, що більше не буде їсти цю «тупу» їжу, яку я йому готую.

Я не здивуюся, якщо в один день він прийде і скаже, що не хоче зі мною жити. Влітку батько відправив його в тур на цілий місяць. Він об’їздив всю Європу.

Звичайно ж, мені дуже хочеться, щоб мій син ріс в хороших умовах. Але ж не можна ж ось так брати і плювати в душу матері, яка так важко тебе ростила…

Я ночами вкладала його спати, а сама бігла на роботу, в другу зміну! Подруга якось порадила мені привести себе в порядок, каже, раптом чоловік знову захоче зійтись. Але навіщо мені чоловік, який вже одного разу зрадив?!

Ось повісить на мене другий кредит і знову пропаде, та ще й сина забере… Ні, не хочу, дякую.

Однак, я розумію, що з кожним днем мій син віддаляється від мене все більше і більше. Що мені робити? Може заради дитини прислухатися до поради подруги, адже колишній чоловік сам якось натякав на возз’єднання?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector