Складіть руки “в замок” і дізнайтеся, що Ви за людина

Мова нашого тіла може розповісти про нашу особистість значно більше, ніж ми можемо припустити. 

Лауреат Нобелівської премії Роберт Уолкотт Сперрі доводить, що людина поводиться так, як підказує їй домінуюча півкуля її мозку. 

Редакція “Цікаво про” пропонує короткий тест, який відкриє нові секрети про ваш внутрішній світ на основі ваших рухів.

Різко, не замислюючись, складіть руки “в замок” так, як Вам зручно, як Ви завжди це робите. Тепер зверніть увагу на те, в якій позиції з трьох знаходяться Ваші великі пальці.

Обирайте Ваш варіант і читайте про себе багато цікавого.

Ви практична людина, яка ніколи не керується імпульсивними рішеннями. Ваші дії завжди добре зважені і продумані. Ви намагаєтеся аналізувати кожен свій крок. 

У спілкуванні Ви дуже відкрита та чуйна особистість. Багато знайомих, друзів і близьких цінують і дослухаються до Ваших порад. Для них ви є авторитетом.

В людях Ви цінуєте порядність і чесність. Вас майже неможливо обдурити, бо Ви володієте природним “детектором брехні”. Не бракує Вам і відмінного почуття гумору, яке може врятувати навіть найбільш нудну вечірку. 

  • Обидва пальці разом:

Ви природжений перфекціоніст, який керується правилом: “Краса ховається в деталях”. Лідерство і здорова конкуренція – ваше все! Ви часто буваєте прискіпливими до себе та інших, але Ваша щирість та відвертість підкуповує Ваше оточення. 

Ви завжди уважні до думки тих, хто поруч, чесні з ними, тому Вам важко знаходити спільну мову з людьми, які лукавлять чи лицемірять. Ви не можете цього терпіти. 

В стосунках Ви цінуєте відвертість і прямоту, тому ігри та любовні інтриги взагалі не для Вас. 

  • Великий палець правої руки зверху:

Ви емпатійна особа, тому бачите людей наскрізь, наче рентген. Ви легко можете вгадати, що зараз відчуває людина, яка поруч з Вами. Навіть, якщо вона Вам про це не розповідає. 

Ви дуже нестандартно мислите: креативність і оригінальність – сильні сторони Вашої особистості. 

У стосунках Ви дуже віддані і розуміючі. Ваша друга половинка завжди відчуватиме себе в безпеці, бо ви просто нездатні зачепити когось за живе. 

Сподіваємося, Вам було цікаво, і ви дізналися про себе багато нового. 

Напишіть нам про це у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями – нехай і вони досліджують свій внутрішній світ

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector