Собачку, на ім’я Нейя вигнали з дому. Господиня відчинила двері і виставила її в під’їзд

Собачку, на ім’я Нейя вигнали з дому. Господиня просто відстебнула нашийник, відкрила перед нею двері і виставила в під’їзд. Вірний чотирилапий друг так і не міг зрозуміти, навіщо так вчиняти.

Вона завжди була спокійна, нічого не гризла, голосно не гавкала. Хіба що, Нейя була старенькою.

Собачка тихо прилягла на сусідський килимок і довго дивилася на двері, які зачинилися прямісінько перед її мордочкою. У цій квартирі вона проживала майже з самого народження. Сюди принесла її господиня, коли вона ще була крихітним цуценям. А тепер ці двері закриті…

Через декілька хвилин вийшла господиня, собака радісно підвелася одразу на лапи, але жінка не звертала на неї уваги, просто пройшла повз. Кількома годинами пізніше сусід почав відкривати свої двері і випадково зачепив ними собаку. Так голосно заскавуліла.

«Нейя, а що ти тут робиш? Загубилася?», — запитався Данило. — Зараз постукаю в твою квартиру, твоя господиня точно зрадіє»- він довго стукав, а потім дзвонив, але ніхто йому так і не відкрив двері. Тоді Данило вирішив постукати ще в сусідську квартиру, яка знаходилася на їх поверсі. Йому відчинила старша жінка. «Анна Василівна, ви не знаєте, де зараз пані Олена? Я знайшов її собаку» — сказав молодий хлопець.

Літня жінка розповіла йому, що пані Олена вирішила переїхати до своєї сестри в столицю. «Я думаю, що Олена точно не повернеться. Наскільки я знаю, то квартира виставлена на продаж», — сказала Анна Василівна.

«А як же собака?», — здивувався хлопець. Старша жінка лише сумно поглянула на хлопця і закрила двері. «Я тепер розумію, ти більше нікому не потрібна Нейя», — зітхнув Данило, дивлячись на собаку.

Хлопець орендував житло, тому господиня квартири категорично заборонила йому взагалі заводити будь-яких тварин. Притулки були переповнені і всі відмовлялися взяти Нейю. Тоді він набрав господиню своєї квартири і сказав, що хоче терміново переїхати.

«А що таке могло трапитися?» — поцікавилася власниця квартири. Данило розповів їй свою історію про Нейю і про те, що не може залишити собаку напризволяще.

Декілька секунд господиня взагалі нічого не говорила…

«Добре, Данило, я дозволяю тобі залишатися в квартирі разом з собакою. Але тільки памятай, як тільки щось трапиться, ремонт робиш за власні гроші!» — почув він серйозний голос жінки.

Хлопець усміхнувся і погодився. Після того він присів і обійняв собаку, Нейя відчувала, що у неї починається нове життя, з новим господарем.

А вам сподобалася історія?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: