Я прекрасно усвідомлюю той факт, що моя вагітність має досить багато протипоказань

Зараз мені виповнилося сорок чотири роки і я проживаю одна. У мене вже давно дорослі діти, які живуть окремо від мене. З чоловіком ми вирішили розлучитися після двадцяти років шлюбу. Ми просто зрозуміли, що більше нас нічого не об’єднує, тому вирішили спокійно роз’їхатися. 

Наші діти намагаються щотижня навідуватися до мене, але це все одно не допомагає подолати мені почуття самотності. 

А потім у моєму житті з’явився чоловік. Я чомусь одразу почала йому беззаперечно довіряти. Загалом, поринула у нові відносини з головою. Згодом я зрозуміла, що зробила дуже велику помилку. Тепер я вагітна. Як мені тепер вчиняти, я не знаю. Я не можу наважитися зробити аборт. Ну як можна вбити рідну дитинку своїми ж руками? Але з іншого боку, мені страшно народжувати в такому віці. Існує ризик для здоров’я не тільки мого, а й для дитини. 

З майбутнім батьком я перестала підтримувати відносини. Точніше він одразу мне покинув, коли дізнався, що я вагітна.

Я прекрасно усвідомлюю той факт, що моя вагітність має досить багато протипоказань, але я дуже хочу народити цю дитину! Мені здається, що ця дитинка подарує мене новий сенс в житті. Тепер я точно не буду самотньою. Так, мене будуть називати «старою» мамою, але дитинка буде жити! Я зроблю все, що від мене залежить, щоб дати цій крихітці все найкраще.

Зараз я дуже переживаю за візит до лікаря. Мені страшно, а раптом він почне мене відмовляти від вагітності? Мені ж виповнилося 44 роки…

Навіть не знаю, як мені правильно розповісти про свою вагітність донці з сином. Як вони взагалі можуть відреагувати на таку звістку? Що вони мені скажуть? Чи підтримають?

У мене зараз просто безліч думок і почуттів. З одного боку я щиро радію, що нарешті не буду сама, а з іншого, я не впевнена, чи зможу самотужки впоратися зі всіма проблемами. Материнська любов — це прекрасно, але на виховання дитини потрібно витрачати досить багато грошей, який у мене майже немає. А ще я боюся, що в такому віці народжувати досить небезпечно. Говорять, що дитина може мати вади або відхилення.

Буквально тиждень я збиралася з силами, щоб розповісти все дочці. Вона уважно мене вислухала і порадила зробити мені аборт. Вона навела мені досить багато переконливих аргументів, важко з нею не погодитися. Справді, народжувати в такому віці може бути досить небезпечно.

А що б ви порадили жінці в даній ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: