Спочатку скажуть: тобі треба по-іншому одягнутися

Спочатку тобі скажуть, що ти не так одягаєшся. Потім тобі потрібно буде ще схуднути і змінити ходу. І взагалі усміхайся частіше. А ще зачіска не та. А ти читаєш книги? Тоді почни. І бажано для саморозвитку. Та після всіх змін тобі хтось скаже, що ти занадто стара. А це вже не змінити. І що вдіяти?

Саме так сказав чоловік своїй дружині, з якою вони двадцять п’ять років прожили в шлюбі. Вона кожного дня ходила в спортзал, худла і завжди підтримувала себе у формі. Стрижка у неї була та, яку вибрав чоловік. А на тумбочці лежали книги за його рекомендацією. Їхня відпустка проходила високо в горах. Жінка сиділа біля вогнища, плавала по річках і співала пісні біля багаття. Проте це все були захоплення чоловіка, які дружина благополучно з ним розділяла. Усю критику вона покірно слухала і намагалася виправитися. Зрештою, його розлютило, що вона занадто повільно йде з рюкзаком і сказав: ти занадто стара!

І як на це реагувати? Це не цифри на вагах і не зачіска на голові. І на фільм це не схоже, який можна подивитися ввечері. Справді, в п’ятдесят вже не легко ходити гірськими стежками з важким рюкзаком. Вона багато років намагалася догодити чоловікові. Вона робила все, щоб її любили. Вона дорожила шлюбом і берегла його. А в кінцевому  результаті чоловік просто обійшов її і пішов наперед. Дружина залишилася сидіти на стежці. Їй було так прикро, що сльози безконтрольно котилися градом. 

Звідки їй взяти той оптимізм? Багато років вона прожила всупереч власним бажанням. Замість затишних вечорів на березі моря вона ходила в походи. Замість того, щоб читати романи, вона проводила час з філософськими творами. А про який театр і красиве плаття могла йти мова? 

Вона жила заради чоловіка, а він покинув її в лісі. Стара. Занадто повільно йде.

Її важкий рюкзак залишився в лісі. Жінка попрямувала на електричку. У неї вистачило грошей на квиток. Вона сиділа у вагоні і дивилася на краєвиди, які швидко змінювалися за вікном. 

Їй вдалося вибратися. А хтось досі худне, стрижеться і відпочиває так, як хоче хтось інший. А навіщо? Щоб кінець кінцем вам сказали, що ви занадто старі і помалу ходите?

А що ви думаєте з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector