Справжня жінка хоче любові, часу і уваги. А не твоїх грошей!

Звичайно, гроші можуть вирішити безліч проблем і дарувати певні моменти щастя. Але ніщо не замінить відчуття близькості від звичайного людського дотику.

Вона належить до того типу жінок, який буде шукати в вас опору і людину, з якою можна виплакатися, коли життя йде шкереберть.

Безумовно, ви можете подарувати їй найрозкішніші подарунки і прикраси, які так любило її серце. Або купити їй будинок з найдорожчою дизайнерськими меблями. Можливо, ви купите своїй жінці гарний автомобіль або новітній гаджет, який щойно з’явився на полицях магазину. Або віддасте їй особистий рахунок в банку з шаленою сумою. Ви зробите все, щоб вона відчувала себе вільно і ні чого не потребувала. Щоб показати їй, наскільки ви її цінуєте. Але вона не буде надавати цьому такого значення, тому що найцінніше для правильної жінки – це   час. Такий дівчині не важливі дорогі брязкальця або нескінченні банківські рахунки, адже для неї буде важливо тільки те, як часто ви проводите життя разом. Їй не потрібен був би автомобіль, за який вам довелося б довго розплачуватися, працюючи понаднормово. Гроші важливі. Але вони приходять і йдуть. А час не купиш. Це те, що дається лише на мить. І лише від вас залежить, як ви ними розпоряджаєтесь. Час неоціненний, а тому справжня жінка знає, наскільки це важливо — витратити його разом з коханою людиною. І якщо в її житті стане вибір між грошима і часом, вона віддасть перевагу другому за будь-яких обставин. Тому що нормальні стосунки не будуються на цих папірцях. Це не те, що має тримати вас разом. Все, що має значення – це час, які ви поділяєте разом на невеликі радості життя.

Так, ви могли б забезпечити її фінансовою стабільністю, які багато хто шукає все життя. І пообіцяти їй, що вона не матиме потреби в пошуках даху над головою або їжі на столі. Що її діти матимуть світле майбутнє. Вони зможуть піти в будь-який навчальний заклад і ні в чому собі не відмовляти. Ви могли б дати їй все, скільки б це не коштувало. Але в підсумку, ніщо не матиме такого значення, як ваша увага. Вона захоче бути поруч з тим чоловіком, який зможе подарувати їй щастя не шляхом своїх грошей. Вона сподівається, що ви саме той, хто буде поруч з нею за часів слабкості і беззахисності.

Вона належить до того типу жінок, які шукають надійне плече, на яке можна покластися, незважаючи на будь-які труднощі. Звичайно, гроші можуть вирішити безліч проблем і дарувати певні моменти щастя. Але ніщо не замінить відчуття близькості від звичайного людського дотику. Ніщо не зрівняється з ніжними втішними словами. Величезна кількість грошей не зможе компенсувати роки нерозділеної уваги. Вона з огидою відкидала б найбагатших людей на планеті, якби з упевненістю знала, що ви вислухаєте її тоді, коли їй це особливо потрібно. Ніякі гроші не змусять її залишитися, якщо всі її надії розіб’ються об стіну мовчання. Справжня жінка знає, що взаємні почуття і увага значать у стосунках більше, ніж гроші.

Ви могли б піти в будь-який магазин і купити їй все, на що вона покаже своїм пальчиком. Ваша жінка мала б можливість подорожувати в тих місцях, про які завжди мріяла, не відмовляючи собі в розкоші. Навіть присутність на найяскравіших і дорогих вечірках з відомими людьми. Але, врешті-решт, ніщо так не важливо, як ваша любов. Ось до чого все зводиться рано чи пізно: любите ви її чи ні. Тому не має значення, подаруєте ви їй дорогий будинок з величезною територією і садами або будете винаймати маленьку квартиру в поганому районі міста. Єдине, що буде важливо – це ваша любов. Це те, чого вона чекає від вас. І це те, що не підлягає обговоренню. Вона може прожити без грошей, яким би спокусливим не було життя з ними. Але справжня жінка не захоче жити без взаємної любові.

Жінки, а чого ви хочете від чоловіка?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector