Супертато: 5 речей, які кожен батько повинен зробити для своєї дочки

Чоловіки двічі протягом свого життя проходять процес усвідомлення того, що між дівчатками та хлопчиками є різниця. Вперше це стається ще у підлітковому віці, а вдруге — тоді, коли народжується донечка.

Більшість чоловіків приблизно розуміють, як виховувати сина. Однак, що робити з донькою мало кому відомо. Адже важко зрозуміти, що у дівчаток відбувається в голові. Вони вибагливі та недовірливі. А про що з ними говорити? Як допомогти, коли їм вкотре нічого вдягнути? Що допоможе вирішувати усі їхні істерики?

Зрештою, що маленька дівчинка може взяти від дорослого чоловіка, який нічого не знає про виховання доньки? Насправді є декілька речей, яких батько повинен дотримуватися під час виховання малечі:

1. Робіть їй компліменти.

Це не повинно стосуватися лише її зовнішнього вигляду. Звичайно, ви можете підкреслювати її вроду, але не забувайте й відмічати розум, кмітливість та винахідливість. А ще можна хвалити доньку за її добре серце, чесність і людяність. Навчіть, що не лише обкладинка має значення, але й те, що знаходиться всередині.

2. На вашу дочку вплине ваше ставлення до жінок.

Ви станете для неї прикладом. Від ваших суджень і поглядів на жінок вона сформує власне уявлення про себе і своє місце у світі. А ще ваша модель поведінки стане тим зразком, який буде нормою для усіх чоловіків, що зустрінуться в її житті. Батькові потрібно поважати та цінувати жінок і відгукуватися про них позитивно. Зайвих лестощів можна уникнути. Але до матері потрібно ставитися гідно.

3. Поясніть їй, що вона керує своїм тілом.

Для того, щоб дочкою в юному віці ніхто не скористався, змалечку вчіть її, що вона сама розпоряджається своїм тілом. Ніхто не може примушувати її щось робити. І вона не повинна користуватися своєю сексуальністю заради досягнення певних цілей. Нехай донька завжди залишається вірною сама собі. 

4. Розкажіть їй правду про чоловіків. 

Не потрібно говорити, що хлопчики — це зло, а інтимна близькість — табу. Це сформує у її свідомості негативні установки та стереотипи, які неодноразово відіб’ються на її життєвому шляху. Поясніть їй, що люди бувають різні. Хлопці, як і дівчата також заслуговують на повагу. 

5. Дозвольте їй бути собою.

Якщо вона хоче вдягати сукні і жити в кімнаті з рожевими стінами, то нехай це так і буде. Якщо їй більше до вподоби комікси про супергероїв і новенький велосипед, то чому б і ні? Не нав’язуйте їй свою думку і не намагайтеся зробити дочку більш або менш «дівчачою». Дозвольте їй проявляти своє «Я» і формувати особистий смак. 

А які пункти ви б додали до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: