Тетяна Петрівна отримала в спадок будинок в селі, продала – і гроші розділила між двома своїми дочками навпіл. Хоча всі думали, що вона все віддасть молодшій, як менш забезпеченій

— Хочу сказати, що Тетяна Петрівна розумна жінка, — розповідає про свою родичку моя подруга. — Вона успадкувала будинок в селі, продала його і порівно роздала гроші своїм дочкам. Зізнаюся, ми думали, що вона вчинить по-іншому, тобто віддасть усе молодшій дочці. 

— Це ще чому? Більше її любить?

— Ні. Причина в іншому. З нею постійно якісь проблеми. Старша дочка більш відповідальна. У неї є доросла дитина, а чоловік приватний підприємець. Вони мають свою квартиру, машину, дачу. Одним словом, здорові й щасливі. 

Вона завжди була ініціативною та енергійною. Ще в шкільні часи вона активно брала участь всюди, де тільки можна. А от з молодшою зовсім інша справа. Вона одружилася рано. Незабаром одна дитина народилася, а потім — друга. А зараз вона виховує їх самостійно. З грошима у неї не густо. Адже на роботу вийшла лише недавно, а на одні аліменти не проживеш. І зі здоров’ям у неї постійні проблеми. 

— Очевидно, що молодша у важчій ситуації. Тоді чому тобі здається, що вчинок її матері розумний? Старшій дочці ця спадщина практично непотрібна. А на повну суму молодша могла б квартиру купити. Мали б з дітьми власний куточок і на оренді економили б.

Мені вчинок твоєї родички незрозумілий. Поділила кошти між сестрами, коли одній вони справді необхідніші.

— Розумієш, ця допомога в майбутньому може вилізти лише боком. Адже батьки часто вся життя дбають і забезпечують своїх безпомічних діточок. Тягнуть їх, тягнуть. А ті привикають до такого стану речей і більше не можуть дати собі раду самостійно. Немає у них стимулу щось робити, якщо живуть на всьому готовому.

Батьки не повинні робити різницю між своїми дітьми. Інше діло, якщо більш успішна  дитина відмовиться від своєї спадщини на користь біднішого брата чи сестри.

— Можливо у твоїх словах є певна логіка. Все ж, на мою думку, краще допомогти тому, хто слабший. Адже не усім вдається досягти успіху. У когось це в крові, а комусь це не під силу.

На цьому розмова закінчилася і кожен залишився при своїй думці. 

А як ви вважаєте, як повинна вчинити хороша мати: віддати увесь спадок тій дитині, яка більше цього потребує чи розділити навпіл?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: