Сусід буде в шоці з вашого багатого врожаю огірків! Органічні добрива для огірочків

Вирощуванням огірків на присадибній ділянці займається практично кожен городник. Соковиті, зелені, хрусткі і ароматні плоди – бажані гості на нашому столі в будь-якому вигляді. Проте, не у всіх виходить виростити хороший врожай, а застосовувати хімічні препарати для збільшення родючості справжній господар не захоче.

Ми зібрали для вас підбірку органічних добрив, використавши які, отримаєте огірочки багаті на вітаміни та у великій кількості.

Дріжджова підгодівля

Це добриво захищатиме рослину від шкідників, хвороб та поживить рослину.

Розчиніть 500 г хлібної м’якушки або житніх сухарів в 10 л води, додайте живих (пресованих) дріжджів і 500 г зеленої трави. Залиште суміш на 2 доби, аби вона настоялась. Поливайте цією рідиною рослину під корінь ввечері, так щоб не потрапляло на листочки.

Зольна підгодівля

Це підживлення покращить смак плодів, збільшить врожайність, наситить ґрунт. Головне поливати цією сумішшю тільки у період цвіту та починання зав’язок.

Є два варіанти підгодівлі:

1. Замочіть насіння на 6 годин в розчині, щоб запобігти хворобам рослини. Для приготування суміші розчиніть 3 ст. ложки попелу в 1 л води, залиште настоюватися тиждень.

2. Перед посівом огірків, насипте у кожну лунку 2 столових ложки попелу – аби огірки краще росли.

Цибулева підгодівля

Цибулиння добре відомий спосіб покращення урожайності, зокрема підживлення цибулинням надає рослині сильний імунітет та насичує вітамінами.

Підготуйте 2 пригорщі цибулиння та 10 л води. Доведіть до кипіння та настоюйте добу. Після чого використовуйте 2 л настою на відро води та робіть прикорневі підливання.

Комбінуйте добрива задля багатого врожаю, який тішитиме усю вашу сім’ю і вас.

Поділіться своїм досвідом вирощування огірків. Яким сортам надаєте перевагу? Чи підживлюєте їх?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector