Свекруха навіть не здогадувалася, що у мене є квартира

Я просила Павла нічого не розповідати про мою квартиру. Не хотіла, щоб про це знали всі його родичі. Планували після весілля назбирати грошей на велику та простору квартиру, а цю здавати в оренду, щоб був пасивний дохід.

Коли я була у декретній відпустці, то моя старенька однокімнатна квартирка буквально стала для нас рятівним колом. Адже зарплати чоловіка ледь вистачало на продукти й комунальні послуги, а так щомісяця мали 10 тисяч гривень. Звісно, що про це не знала моя свекруха. 

Однак, під час родинного застілля Павло випадково промовився про наш секрет. Тоді пані Олена почала з нами сваритися. Лаяла, що поки вона на мізерну пенсію виживає, ми собі живемо на широку ногу. Отож, після такого вечора свято було зіпсоване й вона дуже образилася.

Через декілька днів до Павла зателефонувала його мама:

– Мені треба терміново гроші на сушильну машину. Я вже давно на неї заглядаю в магазині. 

– Мамо, але зараз нема такої нагальної потреби. Давай краще ми її тобі на день народження подаруємо.

Тоді ми наслухалися багато цікавого про себе. Що ми такі невдячні люди, нам байдуже на потреби старенької жінки та не хочемо їй допомогти, мовляв, гроші дорожчі за рідну людину. Але вона нещодавно закінчила робити ремонт, а нам за весь час жодного разу не запропонувала навіть з донечкою посидіти. 

Ми взяли велику квартиру в іпотеку, а це дуже дорого. Тому просто не бачу сенсу купувати нову сушильну машинку тільки через її примху. Вже майже місяць часу з нею не спілкуємося. А вона ходить та розповідає родичам, які ми погані діти! 

Що б ви порадили невістці робити у такій ситуації? Варто помиритися зі свекрухою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector