Свекруха прийшла на день народження нашої доньки. Коли гості розійшлися, мама чоловіка сказала, що все, що не з’їли, вона забере з собою і стала всю їжу пакувати в пакети та контейнери

Я люблю родину свого чоловіка, але часто дивуюся їх вчинкам. Мої свекри хороші люди, однак нещодавно трапилася досить цікава ситуація, про яку я хочу розповісти. 

Батьки Петра живуть у іншому місті, тому на свята часто залишалися у нас на ночівлю. Після гостини вони постійно забирали всю їжу собі у контейнери.

– Щоб не пропало, адже гості багато чого не доїли. Та і не треба зайвий раз готувати їжу. – щоразу казала свекруха та прямувала на кухню з великим пакетом. 

Мені не шкода, але така поведінка починала дратувати. Однак, не хотіла їм щось казати – навіщо псувати свято та сваритися? Знаю, що свекруха дуже любить мене та прийняла у родину, як рідну донку. Щоразу каже Петрові, що я хороша господиня й жінка. Але не розумію, чому вона завжди норовить все забрати з холодильника після гостини? Адже я декілька днів з ранку до ночі можу стояти біля кухонної плити, готувати салатики, випікати торт та інші десерти, а вона приїде з порожніми руками, то ще потім все забере додому. І я знов повинна готувати чоловіку та донечці їсти. 

Одного разу пані Галина зібрала цукерки, які подарували донечці Оленці гості на день народження. Просто запхала собі до сумки велику упаковку. Доня прибігла на кухню:

– Бабусю, будь ласка, залиш мені хоча б одну цукерку, я ж навіть їх не скуштувала. 

– Маленьким діткам шкідливо їсти стільки солодощів! У тебе зубки та живіт болітимуть! 

Тоді це почув Петро. Стало образливо, що бабуся рідну онучку так об’їдає. Чоловік не витримав та пішов на кухню, а там свекруха вже дісталася до салатів та м’яса, які залишилися після дня народження доні. 

– Мамо, ти що, з голодного краю приїхала? За столом мало поїла? Чому ти постійно у нас все забираєш, могла хоча б попросити, ми не жадібні, відклали тобі декілька страв у контейнери. 

Пані Галина почала з нами сваритися та дорікати, що ми такі погані господарі, раз жаліємо старенькій людині шматочок їжі. Але ж вона забирала всі страви з холодильника, нам нічого не залишала! 

Ми тоді дуже посварилися. Свекруха ображилася на нас й тепер навіть не телефонує. Вважає, що ми справжні скнари та розповіла про це всім родичам. Не знаю, що робити у такій ситуації, адже це ж все-таки мама мого чоловіка. Але мене дістала така нахабна поведінка, бо забирати солодощі у рідної онучки – ще те нахабство! 

Варто дівчині помиритися зі своєю свекрухою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector