Свекруха вважає, що врятувала мене від бідності. Тому тепер я мушу прислужуватися їй

Я родом з села. Моя сім’я небагата. Після того, як я одружилася, ми з чоловіком почала жити у квартирі свекрухи. Мої батьки принаймні передають нам регулярно овочі, фрукти, м’ясо, молоко, яйця, мед, закрутки, варення і т.д. Нещодавно свекруха наказала мені не господарювати в неї в холодильнику самостійно. Коли мене звільнили з роботи, я почала більше часу проводити вдома. Їсти хотілося, а холодильник відкривати я не могла.

У мами мого чоловіка трикімнатна квартира. Ми вирішили, що тісно втрьох нам там не буде. Тому переїхали до неї.

Я ще з перших днів зрозуміла, що свекруха надзвичайно сильно любить віддавати накази та до всього має свій список правил

Вона дозволяла мені відкривати холодильник лише на сніданок, обід і вечерю. Для чоловіка і для неї самої таких обмежень не було.

– Якщо тобі щось потрібно з холодильника, то питай спершу у господарів: в мене або в сина, – говорила мені свекруха.

Жінка вважала, що мені дуже пощастило поріднитися з нею. Мовляв, вони з її сином витягнули мене з бідності. Дозволили жити у просторій квартирі в центрі міста і ходити на нормальну роботу, а не городом займатися. Тепер я мушу прислужуватися їм за цей благородний вчинок.

Одного дня, на роботі у нас масово поскорочували кадри. Мене звільнили. З того час, свекруха передала мені абсолютно всі обов’язки по дому, оскільки, за її словами, вже геть нічого не роблю.

Свекруха не раз говорила, що я всілася їм на голову. Мої батьки приїжджають регулярно. Привозять все, що самі мають: овочі, фрукти, м’ясо, молоко, яйця, мед, закрутки, варення і т.д. Холодильник аж тріщить. до того ж чоловік постійно дає мамі гроші на продукти. А вона все шкодує мені кусень хліба.

Я не хотіла сперечатися зі свекрухою. Тому ми вирішили купити окремий холодильник. Тепер все складаємо туди. І те, що чоловік купує, і те, що батьки привозять. У нас тепер холодильник повний, а у свекрухи пустий. От вона й злиться. Каже нам сплачувати більшу частку за комунальні послуги, мовляв, нас двоє Вона щоразу щось вигадує.

Я боюсь, що вона не почала нас навмисне сварити з чоловіком. Тому попросила його, щоб ми з’їхали на орендовану квартиру. Але поки я не знайду роботу, це неможливо. Та й свекруха геть рознервується, коли зрозуміє, що тепер всі витрати впадуть на її плечі. Але я не бачу іншого виходу. Тому шукаю роботу.

А як би ви вчинили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector