Світлані було 34 роки, коли чоловік повідомив їй, що він більше не любить її і вирішив розлучитися

Світлані було 34 роки, коли чоловік повідомив їй, що він більше не любить її і вирішив розлучитися.

Вони прожили в шлюбі 12 років. Дітей у них не було, і колишній чоловік Світлани був переконаний в безплідді дружини.

До того ж, в останні роки Світлана почала різко набирати у вазі і її це не бентежило. А ось Сергій (її чоловік) говорив, що їй не завадило б сісти на якусь дієту і зайнятися спортом.

Світлану кривдили докори чоловіка, і вона не збиралася обмежувати себе дієтами, а тим більше – піддавати своє тіло регулярним фізичним вправам. До всіх інших доводів, у неї не було на це часу.

У перші місяці після розлучення вона перебувала в глибокій депресії. Її подруга, Ірина, підтримувала Світлану морально.

Іра наполягала, що їй потрібно взяти себе в руки; що Сергій – це не центр всесвіту; і якщо він вирішив залишити дружину, то треба змиритися, адже «серцю не накажеш».

Світлана не залишала надії повернути чоловіка. Вирішила, що якщо вона схудне, то він повернеться. Вона перерила інтернет в пошуках інформації про дієти.

У багатьох статтях на цю тему говорилося, що хороший результат буде досягнутий тільки в сукупності з комплексом фізичних вправ.

У неї було кілька спроб, почати з раціону: обмежити себе в жирній їжі і солодощах. Але спроби виявилися провальними.

Потім Світлана вирішила зробити ухил на фізичні вправи. Уже через кілька місяців регулярних занять, вона прив’язалася до них настільки, що вже і сама дивувалася, як вона раніше не розуміла всієї краси звичайних вправ.

Її апетит знизився. Тепер перейти на дієтичне харчування – їй не складало особливих зусиль. Вона відчула приплив сил, вона має кращу координацію рухів. Світлана розпрощалася зі своєю депресією і бажанням, повернути Сергія.

Через 2 роки після розлучення, Світлана знову вийшла заміж і народила своєму другому чоловікові дочку.

А Сергій жив спочатку з однією жінкою в цивільному шлюбі, а потім з іншою. Але своїх дітей у нього як не було, так і немає.

Ви засуджуєте Сергія за те, що він пішов від дружини?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector